Electro-Voice

Novinky

Nový přenosný sloupcový aktivní systém EVOLVE 50 s bezdrátovým ovládáním a přenosem zvuku

Uživatelsky vstřícný aktivní systém Electro-Voice EVOLVE 50 byl navržen takříkajíc „od píky“ s cílem stanovit nový a nekompromisní standard v oblasti přenosných sloupcových zvukových systému. Vyznačuje se vysokou kvalitou zvuku, bohatou funkcionalitou a elegantním ergonomickým provedením.

Nová řada reprosoustav pro ozvučení komerčních prostor – Electro-Voice EVID-S

Nové dvoupásmové instalační full-range reprosoustavy pro interiérové i venkovní instalace s časově úspornými systémy pro montáž na stěnu a odpovídajícími subwoofery.

Electro-Voice představil na veletrhu NAMM 2016 novou mikrofonní řadu ND

Osm nových mikrofonů – čtyři zpěvové a čtyři nástrojové modely – nabízejí vynikající kvalitu zvuku a elegantní nové funkce

Electro-Voice představil na veletrhu Prolight+Sound 2015 výkonný a kompaktní Line Array systém X2-212/90

X2 je navržen pro vysoký výkon, rozšířený frekvenční rozsah a vyšší SPL.

Řada EKX od Electro-Voice má další ocenění

Uvedením nové řady EKX posunuli inženýři z Electro-Voice laťku zase o něco výše.

Jako rána z čistého nebe - Electro-Voice představil na letošní NAMM 2015 nové přenosné reprosoustavy řady EKX

Modely série EKX jsou nejnovějším přírůstkem do rodiny oblíbených přenosných reprosoustav Electro-Voice, které v sobě spojují legendární zvuk a spolehlivost EV spolu s nejmodernější technologií – vše v lehkém a kompaktním balení pro řadu nejrůznějších aplikací – pro hudebníky, DJ i Live/kluby a trvalé instalace.

Electro-Voice RE 20 v síni slávy

Mikrofon Electro-Voice RE20 získal prestižní ocenění TECnology Hall of Fame

Německý Soundcheck testuje americké 'bedny'

Přeložili jsme pro vás test reprosoustav  Electro-Voice ETX-10P doplněných o subwoofery ETX-15SP, který pro vás napsal Jan-Friedrich Conrad do červencového čísla časopisu Soundcheck.

Obnovujeme možnost zapůjčení aparátu na víkend s EV a DYNACORD

Rozhodli jsme se pro vás oprášit v minulosti velmi populární akci "Zapůjčíme vám PA na víkend". Oproti minulým letům by se akce měla týkat vybraných aktivních modelů značek DYNACORD a Electro-voice.

Po dlouhém vývoji EV konečně představil linearray X1 a X2

Nové modely představují další krok vpřed v 85leté historii značky EV, která tradičně zaujímala přední místa mezi inovátory v oboru.

EV představil na NAMM 2014 přenosné aktivní reprosoustavy ETX

Nová řada aktivních reproduktorů ETX, která se poprvé představila na veletrhu NAMM 2014, staví na prvotřídních inovačních postupech a pětaosmdesátileté tradici zvukařské práce společnosti Electro-Voice a nabízí nejdokonalejší profesionální aktivní přenosné reproduktory dostupné na trhu.

systémy Bosch pro veřejné ozvučení a hlasové výstražné systémy získaly jako první certifikaci EN 54

Bosch (Electro-Voice a Dynacord) je celosvětově první výrobce, jehož hlasové výstražné systémy a systémy veřejného ozvučení získaly osvědčení o souladu se standardem EN 54. Bosch je rovněž první, kdo je schopen nabídnout vlastní systémy PA i ELA (100V), ověřené dle standardu EN 54.

Vítězové cen PAR Excellence 2013

Subwoofer ZX1-Sub získal další oborovou cenu, tentokrát Pro Audio Review Excellence Award v kategorii nejlepší přenosný aktivní reproduktor!

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.