O společnosti

Na českém trhu působíme od roku 2002. Jsme autorizovaným distributorem více než 50 zahraničních společností s profesionální AV technikou, technologiemi pro sdílení dat, cloudovými službami, speciálními komunikačními a monitorovacími systémy. Navrhujeme a realizujeme vlastní zakázková systémová řešení na míru vašemu oboru.

Ať už se jedná o komerční nebo rezidenční sféru, útvary státní správy nebo bezpečnostní a záchranné složky, snažíme se zjistit vaše potřeby a najít adekvátní řešení vašeho požadavku.

AV technikou a technologiemi z oblasti studiových a ozvučovacích systémů vybavujeme nejrůznější průmyslové i komerční prostory, interiéry i exteriéry. Zaměřujeme se na komplexní řešení a dodávky na klíč. Prostřednictvím cloudových služeb, videokonferenčního a prezentačního vybavení nabízíme řešení šitá na míru malým i velkým firmám. Nejen těm, ale také k rezidenčnímu využití je určena naše nabídka produktů z oblasti multimediální techniky, multifunkčních (smart) systémů a projekčních ploch.

Oddělení tzv. speciální techniky vychází z potřeb a požadavků IZS (Integrovaný záchranný systém) a bezpečnostních složek státu. Nabízíme nejen speciální vysílací, komunikační, monitorovací a dohledové systémy, ale i nezávislé zdroje energie, speciální optiku nebo bezpečnostní transportní boxy určené do extrémních podmínek. Často právě v těchto případech navrhujeme systémová řešení vycházející z požadavků vyplývajících z praxe.

Součástí společnosti Audiopro je i autorizovaný servis pro opravy všech zastupovaných značek. To nám dává jednak výhodu obrovské součástkové základny a také plné podpory zahraničního výrobce.

Obchodní spolupráce

Naše služby nabízíme jak koncovým zákazníkům, tak i partnerům, kterým je naše obchodní nabídka blízká a kteří mají zájem rozšířit své obchodní příležitosti o spolupráci s námi. Kontaktujte nás, rádi vás seznámíme s podmínkami a výhodami obchodní spolupráce s námi.

Poskytujeme kompletní služby

Obchodní nabídka

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com