Speciální technika

Oddělení tzv. speciální techniky vychází z potřeb a požadavků IZS (Integrovaný záchranný sbor) a bezpečnostních složek státu. Nabízíme nejen speciální vysílací, komunikační, monitorovací a dohledové systémy, ale i nezávislé zdroje energie, speciální optiku nebo bezpečnostní transportní boxy určené do extrémních podmínek. Navrhujeme systémová řešení určená jak pro civilní sektor, tak především pro profesionály z řad armády, policie a záchranářů, dle jejich požadavků vyplývajících z praxe.

V nadcházejících měsících se s některými našimi produkty můžete seznámit v rámci naší účasti na nejrůznějších akcích a veletrzích zaměřených na bezpečnost a ochranu státu.
Představovat zde budeme novinky v oblasti bezpilotních prostředků, osobních kamer, dále taktické systémy pro vzdálené pozorování, komunikační technologie pro teamovou spolupráci,..

Již čtvrtým rokem jsme jedním z generálních partnerů výstavy LEA-DER, spojené s odbornou konferencí, workshopy s praktickými ukázkami a technologiemi pro boj s organizovaným zločinem a terorismem. 

Na konci května nás najdete na mezinárodním veletrhu PYROS-ISET, zaměřeného na odborníky v oblasti požární techniky a služeb.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com