Speciální technika

Oddělení tzv. speciální techniky vychází z potřeb a požadavků IZS (Integrovaný záchranný sbor) a bezpečnostních složek státu. Nabízíme nejen speciální vysílací, komunikační, monitorovací a dohledové systémy, ale i nezávislé zdroje energie, speciální optiku nebo bezpečnostní transportní boxy určené do extrémních podmínek. Navrhujeme systémová řešení určená jak pro civilní sektor, tak především pro profesionály z řad armády, policie a záchranářů, dle jejich požadavků vyplývajících z praxe.

V následujících měsících se můžete seznámit s některými našimi produkty a technologiemi v rámci veletrhů zaměřených na bezpečnost a ochranu státu.

Naši expozici naleznete na březnovém veletrhu SECURITY Bratislava 2019  – 
21. Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky, informační bezpečnosti, záchranných systémů a požární bezpečnosti. 

Již čtvrtým rokem jsme jedním z generálních partnerů výstavy LEA-DER, spojené s odbornou konferencí, doplněnou workshopy s praktickými ukázkami a technologiemi pro boj s organizovaným zločinem a terorismem. Tato akce je zpřístupněna výhradně orgánům státní správy, na základě prověřené registrace.

 

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com