Rezidenční AV řešení

Stále se rozšiřující nabídka tzv. domácích multimédií slouží všem, kteří hledají špičkovou AV techniku nejen pro svou domácnost, ale i obchod nebo kancelář. Jedná se např. o projekční plochy, projektory, distribuci 4K signálu, dokovací stanice pro iPady, systémy pro automatizaci domácnosti či kanceláře, (vestavné) reprosoustavy pro téměř neviditelné ozvučení vašeho interiéru, zahrady nebo bazénu a další produkty, které mohou zpříjemnit váš pobyt doma i venku.

Ve světe profesionálních audio-video technologií se velmi často setkáváme s obecně zavedenými technickými pojmy, které jsou součástí průmyslových, komerčních i rezidenčních instalací. Co znamenají a k čemu slouží? Základní pojmy – Standardy AV distribuce – vám přiblížíme ZDE.

Jsme autorizovaným distributorem těchto značek:

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com