Kariéra

Audiopro se zabývá distribucí a implementací profesionální audiovizuální a komunikační techniky pro státní správu, firmy i domácnosti.
Do našeho týmu hledáme nové kolegy / kolegyně na níže popsané pracovní pozice:

Pokud Vás naše nabídka osloví, těšíme se na Váš životopis na e-mailové adrese:
Kontakt:
Jana Novosadová, tel: 728 288 312, jana.novosadova@audiopro.cz

Technický konzultant (audio video, IT)

Popis pozice:

  • Prezentace a předvedení konkrétních produktů zákazníkům
  • Technická znalost produktů – technika zvuková, konferenční, speciální obrazová a zvuková technika pro bezpečnostní aplikace (zaškolíme)
  • Spolupráce s obchodníky při tvorbě nabídek (technické návrhy řešení)
  • Technologický dohled při instalaci u zákazníka
  • Cestování k zákazníkovi v rámci ČR
  • Péče o interní IT (např. administrace Office 365), spolupráce s externím správcem sítě. Tato činnost tvoří cca 20 % náplně práce.

Očekáváme:

  • Technickou zdatnost a min. 3 roky praxe na pozici technického směru
  • Orientaci v podpůrných SW aplikacích
  • Orientace v LAN/WAN sítích
  • Znalost obrazu a zvuku
  • Komunikativní znalost AJ podmínkou (některá školení probíhají u výrobců v zahraničí)
  • Prezentační a komunikační dovednosti
  • Ochotu učit se
  • Zkušenosti v oblasti kamerových systémů či zvukové techniky vítány
  • Ochotu cestovat k zákazníkovi
  • Znalost MS Office – pokročilý uživatel
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Výhodou základní orientace ve virtualizačních technologiích

Nabízíme:

  • Práci s moderními technologiemi a profesionální technikou
  • Kvalitní zaškolení
  • Používání angličtiny
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Pracoviště: Praha 6 (metro A, stanice Nádraží Veleslavín)
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • HPP nebo ŽL dle dohody
  • Stravenky, notebook, mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, sick days, občerstvení na pracovišti
  • Příjemný kolektiv

    Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

    ADDRESS

    63739 street lorem ipsum City, Country

    PHONE

    +12 (0) 345 678 9

    info@company.com