Nové montážní sady EVOLVE rozšiřují akustické i estetické možnosti instalace ozvučovacího systému

Nové montážní sady EVOLVE rozšiřují akustické i estetické možnosti instalace ozvučovacího systému

Novinky

Montážní řešení pro sloupové reprosoustavy řady EVOLVE. Díky montážním úchytům EVOVLE WMK (nástěnné) a EVOLVE-TM-B (na hliník/truss) lze sloupové reprosoustavy EVOLVE 30M, 50 nebo 50M připevnit do větší výšky a vzdálenosti od subwooferu, než jak je to možné s využitím distančních sloupků.

Zatímco sloupové reprosoustavy připevníte na zeď nebo na hliníkovou trussovou konstrukci v takové výšce, aby pokrývaly větší poslechový prostor, subwoofer můžete kvůli zjednodušení scény nebo ušetření prostoru umístit mimo ně.
Pro montáž na stěnu jsou k dispozicí čtyři různé sady WMK, vybavené konektory typu Phoenix / Euroblock nebo NL4 a opatřené černou nebo bílou povrchovou úpravou. Model TM-B je vybaven konektory NL4 a je dodáván v černé barvě.

Nástěnná sada – EVOLVE WMK

Nástěnná sada – EVOLVE WMK
 • Inovativní montážní systém pro snadnou a bezpečnou instalaci systémů EVOLVE 30M, EVOLVE 50 a EVOLVE 50M. K dostání v černé a bílé barvě.
 • Stabilní a pevný nástěnný držák s možností náklonu o 15° směrem dolů a vytočení v úhlu 45° směrem doleva i doprava.
 • Nástavce pro subwoofery a sloupové reproduktory jsou k dostání s konektory typu Phoenix / Euroblock (zevnitř zajištěné PCB svorkovnice) nebo NL4.
 • Pro optimální výkon použijte vhodné reproduktorové kabely: 1,5 mm2 – 2,5 mm2 (AWG16 – AWG14).
 • Sada obsahuje: nástěnný držák, krytku pro vstup a zesilovač subwooferu, nástavec pro sloupový reproduktor, nástavec pro subwoofer, pomocné

Sada na hliníkové nosníky – EVOLVE TM-B

Sada na hliníkové nosníky – EVOLVE TM-B
 • Inovativní montážní systém pro snadnou a bezpečnou instalaci systémů EVOLVE 30M, EVOLVE 50 a EVOLVE 50M. K dostání pouze v černé barvě.
 • Stabilní a pevný držák na hliníkové nosníky je určený pro závitové kolíky typu M10, které naleznete na svorkách běžných trussových konstrukcí (svorky nejsou součástí balení).
 • Nástavce pro subwoofery a sloupové reproduktory jsou vybaveny konektory NL4.
 • Pro optimální výkon použijte vhodné
  reproduktorové kabely: 1,5 mm2 – 2,5 mm2 (AWG16 – AWG14).
 • Určeno pro svorky s mezním pracovním zatížením (WLL) 20 kg a bezpečnostním faktorem (SF) 5:1
 • Sada obsahuje: držák na trussovou konstrukci, nástavec pro sloupový reproduktor, nástavec pro subwoofer, krytku pro vstup a zesilovač subwooferu, pomocné nosné lanko, manuál k instalaci

Potřebujete poradit s ozvučením nejrůznějších prostor?

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com