Jeden milion ZLX!

Jeden milion ZLX!

Novinky

Série reprosoustav ZLX byla uvedena na trh na veletrhu NAMM Show v roce 2013 a okamžitě se stala pojmem ve svém oboru. Po jedenácti letech se ZLX triumfálně vrátila na místo činu –NAMM Show 2024 Anaheimu.

únor 2024

Společnost Electro-Voice na veletrhu NAMM 2024 oznámila, že z jejich výrobní linky nedávno sjel miliontý reproduktor série ZLX, která se tak stala vůbec nejúspěšnější produktovou řadou v téměř stoleté historii firmy.

Společnost Electro-Voice představila první generaci reprosoustav řady ZLX na NAMM Show v roce 2013. Cílem Electro-Voice tehdy bylo přivést na trh produkt, který by za nebývale nízkou cenu nabídl profesionální výkon se špičkovým zvukem a dalšími průlomovými vlastnostmi. Úspěch ZLX byl takřka okamžitý. Kvalit přenosných reprosoustav si rychle všimli uživatelé po celém světě a ZLX se staly velmi vyhledávaným řešením pro ozvučení živých vystoupení, hudební reprodukce i mluveného slova.

Obrázek: Miliontý reproduktor Electro-Voice ZLX na veletrhu NAMM 2024. Jubilejní kus nese podpisy nejrůznějších členů týmu ze společnosti Electro-Voice.

Za triumfální lze považovat i letošní návrat řady ZLX na světový veletrh v kalifornském Anaheimu. Obchodní partneři i ostatní návštěvníci, kteří tento rok zavítali do expozice Electro-Voice, si mohli osobně „osahat“ miliontý exemplář ZLX, který je pokryt podpisy členů týmu Electro-Voice z celého světa. Ti se podepsali i na speciální platinový panel, který byl vyroben na počest tohoto velkého úspěchu. Oslav se zúčastnili také inženýři a vývojáři, kteří mají konstrukci přenosných reprosoustav na svědomí.

Na veletrhu NAMM Show 2024 byly představeny modely z širšího portfolia přenosných aparatur EV - včetně ZLX. Premiéru zde zažil nový typ bateriové reprosoustavy EVERSE 12. Společnost rovněž uvedla, že brzy dojde k premiéře dalších významných produktů této značky.

Není bez zajímavosti, že se členové výkonné řady společnosti Bosch vydali přímo do míst, kde jsou ZLX vyráběny, aby zde svými podpisy opatřili další pětici reprosoustav ZLX (viz obrázek), které nyní poputují po celém světě a sesbírají další podpisy od lidí, kteří stojí za úspěšným příběhem tohoto modelu.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného ozvučení nejrůznějších prostor v interiéru i exteriéru:

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com