Audiopro získalo zastoupení značek Electro-Voice a Dynacord na Slovensku

Audiopro získalo zastoupení značek Electro-Voice a Dynacord na Slovensku

Novinky

Společnost Audiopro je pro uvedené značky v České republice obchodním partnerem již od roku 2009, od října 2021 tyto aktivity rozšiřuje i na Slovensko.

Společnost Audiopro, založená v roce 2002, má na svém seznamu více než 50 profesionálních značek z oblasti AV techniky. Ve svém širokém produktovém portfoliu a zkušeném týmu má oporu pro navrhování a implementaci vlastních systémových řešení pro profesionální audio průmysl v obou zemích. Audiopro mimo jiné nabízí i školení, akustická měření,  systémovou a servisní podporu či technický dohled.

Jsme rádi, že Audiopro rozšiřuje své aktivity v oblasti distribuce také na Slovensko. Andrej a jeho vysoce kvalifikovaný tým mají s našimi produkty již letité zkušenosti. Očekáváme, že blízkost hranic obou států a dobré obchodní výsledky v minulosti podpoří a rozšíří naše vzájemné podnikání.

Uwe Wittmann, Sales Manager – Electro-Voice and Dynacord

Společnost Audiopro si vybudovala svou pověst úspěšnými projekty v oblasti průmyslových i komerčních instalací, veřejné správy i vzdělávání. Navrhuje systémová AV řešení např. pro stadiony, víceúčelové haly, nahrávací, rozhlasová a televizní studia, divadla, ale i kanceláře, restaurace, kluby či sportbary.

Po rozšíření obchodních aktivit i na Slovensko věří, že i zde ve stejných oblastech dosáhne podobného úspěchu.

Na obrázku z L-P: Jan Šafařík (Audiopro), Andrej Hronec (Audiopro), Uwe Wittmann (EV, Dynacord), Lukáš Král (Audiopro) 

Vybudovali jsme si dobré vztahy se společnostmi Electro-Voice a Dynacord a za posledních několik let byl úspěch našich projektů podpořen právě i těmito značkami. Přestože Slovensko může mít některé tržní odlišnosti, jsme si jisti, že kvalita a mimořádná spolehlivost produktů Electro-Voice a Dynacord – jakož i prvotřídní technická podpora, kterou jejich tým může poskytnout integrátorům během procesu návrhu audio systému – zajistí stejnou úroveň úspěchu, jako v České republice.

Andrej Hronec, General Manager – Audiopro

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com