Zábavní a tématické parky se dnes neobejdou bez spolehlivé interkomové komunikace

Zábavní a tématické parky se dnes neobejdou bez spolehlivé interkomové komunikace

Reference

Zajistěte, aby zábava nikdy nekončila díky flexibilní a spolehlivé interkomové komunikaci v celém areálu. Prvořadým úkolem každého zábavního či tématického parku je zajistit hostům bezpečnost, pocit pohody a dobrý prožitek z jeho návštěvy. Plně duplexní interkomové systémy Clear-Com umožňují vést provozním týmům obousměrnou hands-free komunikaci. Pomáhají tím zajistit efektivní obsluhu atrakcí, produkci různých show i celkový chod parku. 

Variabilní a spolehlivé interkomové systémy

Variabilní a spolehlivé interkomové systémy

Při ostražité obsluze vysoce adrenalinových atrakcí, během odbavení rozsáhlého komplexu nebo při přípravě jevištního vystoupení je nezbytné, aby spolu členové produkčních týmů mohli okamžitě a za všech okolností komunikovat. Variabilní a spolehlivé systémy Clear-Com zaručují nepřetržitou komunikaci bez ohledu na to, kde se její účastníci nacházejí. Týmy se společným pracovním úkolem mohou hovořit a poslouchat na jednom nebo více kanálech, zatímco další kanál lze přidělit členům týmu, kteří zastávají jinou funkci. Tato zařízení lze připojit k jiným kabelovým  nebo mobilním jednotkám Clear-Com.

Komunikace v reálném čase

Komunikace prostřednictvím systémů Clear-Com je okamžitá, na rozdíl od vysílaček zde neexistuje žádná prodleva nebo čekání na přepnutí. Cler-Com obousměrné komunikační systémy umožňují ničím nepřerušovaný dialog mezi dvěma osobami nebo v rámci větší skupiny. Systémy Clear-Com jsou nejčastěji používány v situacích, při nichž hraje zásadní roli čas a záleží na každé sekundě.

Odolné provedení

Produkty musí být schopné obstát v náročných provozních podmínkách,  kdy jsou vystaveny nejrůznějším vnitřním i venkovním faktorům. Kabelová i bezdrátová interkomová řešení firmy Clear-Com jsou odolná proti povětrnostním vlivům, prachu a vodě, chráněna jsou odolným a robustním šasi.

Clear-Com řešení pro:

Provoz a obsluha závodních - jízdních atrakcí

Provoz a obsluha závodních - jízdních atrakcí

Plně digitální interkom Clear-Com Industrial Digital Intercom představuje jednokanálový party-line systém nasazený na kritických místech podél jízdní dráhy. Obsluha jednoduše zvedne sluchátko, stiskne tlačítko a upozorní další stanoviště, na němž se nachází další komunikační jednotka. Bezdrátový interkomový systém DX100 je vhodný pro obsluhu jízdních atrakcí, která mezi sebou potřebuje bez omezení, bezdrátově a především spolehlivě komunikovat. Pro jízdní atrakce, které se rozprostírají na velkém prostoru, je vhodnější systém FreeSpeak II.

Jevištní produkce a zábavní akce

Jevištní produkce a zábavní akce

Každé kvalitní živé vystoupení je ze své podstaty závislé na spolehlivém interkomu, s jehož pomocí lze rychle a efektivně koordinovat produkční personál. Analogový partyline interkom Encore poskytuje základní a spolehlivé řešení pro komunikaci ve skupině. Velká pohyblivost členů týmu – na pódiu i mimo něj – klade velký důraz na beltbacky a mobilitu řešení. Clear-Com DX10 nabízí dva interkomo-vé kanály a možnost připojení dalších kabelových systémů.

Zajištění bezpečnosti v celém areálu

Zajištění bezpečnosti v celém areálu

Pokud dojde  k nějaké mimořádné události, komunikační systém by měl pracovat obousměrně, tak aby se bezpečnostní personál dokázal spojit s konkrétními osobami a nasměrovat je pomocí příslušných pokynů. Zaměstnanci musejí mít možnost ohlásit incident ostraze. Centrální maticový systém Eclipse HX, doplněný o vícekanálové rozhraní Gateway pro dvoucestné vysílačky, pracuje jako router, který v rámci jednoho systému a s pomocí jednoho tlačítka umožňuje jedné straně spojit se s jedním nebo více účastníky. Uživatelé mohou hovořit prostřednictvím fixně umístěného panelu řady V-Series, a nebo skrze svá chytrá zařízení s nainstalovanou mobilní aplikací Agent-IC.

Příklady propojení interkomů v praxi – schéma:

Zaujali vás technologická řešení Clear-Comu? Chcete poradit s možnostmi jejich využití i pro vaše podnikání? 

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com