Komunikační systémy – interkomy pro operační střediska pohotovostních služeb

Komunikační systémy – interkomy pro operační střediska pohotovostních služeb

Řešení

Komunikace pomocí interkomových systémů se využívá v nejrůznějších komerčních a průmyslových odvětvích. Škálovatelné maticové systémy společnosti Clear-Com dokáží řešit situace, kdy např. operační středisko pohotovostní služby potřebuje komunikovat s několika lékařskými týmy. V takovém případě Clear-Com kromě jiného splňuje nároky na integraci telefonních či obousměrných radiokomunikačních systémů. S touto technologií je možné připojit libovolné množství lékařských týmů a prostřednictvím spolehlivého a zabezpečeného komunikačního systému jim poskytovat aktuální informace.

Clear-Com nabízí hned několik různých řešení pro rozšíření komunikačního systému. Primárním způsobem je přechod na drobnou matici, která podle rostoucích nároků využívá k postupnému škálování tzv. modulární karty. Jejich jednotlivé porty jsou následně připojeny k dálkovým stanicím, bezdrátovým systémům, telefonním systémům a ke klientským aplikacím Agent-IC, které běží na chytrých telefonech.

Fixně připojené panely v operačním středisku je možné připojit zpět k centrální matici a z ní následně přes IP protokol provést připojení se vzdálenými odděleními nebo lékařskými týmy. Tímto způsobem lze na dálku informovat velké skupiny lékařských týmů.

Chcete se dovědět více o možnostech využití interkomové komunikace? Rádi vám poradíme.

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com