Interkomová komunikace pro rozsáhlé (nemocniční) areály

Interkomová komunikace pro rozsáhlé (nemocniční) areály

Řešení

Technologie společnosti Clear-Com poskytují profesionální řešení i v situacích, kdy je potřeba, aby byl místní např. nemocniční systém ve spojení s oblastními vedoucími pracovníky, s operačními středisky pohotovostních služeb, s rodinami či externisty, které na dálku využívá ke konzultacím a výměně odborných znalostí. V takových případech lze komunikační systém rozšířit o IP rozhraní a proprietární mobilní aplikaci. Takto vybavený systém umožňuje značně rozptýlenému  personálu soukromě a podle vlastního výběru komunikovat s různými konzultanty, lékaři a rodinami bez ohledu na to, kde se zrovna nacházejí.

Společnost Clear-Com nabízí všechny potřebné interkomové nástroje pro případy, kdy místní systém vyžaduje výše uvedenou komunikaci s oblastním vedením, operačními středisky, rodinami, externími konzultanty, apod.

Přiložené aplikační schéma dokumentuje spojení uzavřené laboratoře přes IP protokol a dva další interkomové nástroje.

Aplikace Agent-IC pro tablety nebo chytré telefony umožňuje duplexní neblokované spojení v rámci široce rozptýleného klinického personálu, který s jeho pomocí může selektivním způsobem komunikovat s konzultanty, doktory a rodinnými příslušníky. Aplikace je nakonfigurována pro připojení k IP rozhraní LQ Series, které je připojeno k interkomovému audio systému. Schopnost přes privátní LAN síť rozšířit komunikaci na externí či jiné subjekty má pro přímou koordinaci větších skupin řadu výhod.

Chcete se o možnostech využití interkomů dovědět více? Rádi vám poradíme.

Ivan Lehký

ivan.lehky@audiopro.cz+420 603 884 772

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com