Zásady ochrany soukromí

Své údaje nám můžete s klidem svěřit: jsou u nás v bezpečí, máte nad nimi neustále kontrolu a díky jejich využití Vám nabízíme ty nejlepší služby.

Když budete využívat naše služby, Vaše údaje budou zpracovávány níže uvedeným způsobem. Tyto zásady ochrany soukromí (dále jen „Zásady“) popisují, jak získáváme a zpracováváme vaše Osobní údaje, když využíváte naše produkty a služby a když vám poskytujeme naše produkty a služby. Taktéž mohou být tyto Zásady doplněny o konkrétní obchodní podmínky služeb, které si objednáte. Tyto Zásady ochrany osobních údajů se týkají zpracování osobních údajů:

 • zákazníků, kteří jsou fyzickými osobami, a kontaktních osob či zástupců zákazníků, kteří jsou právnickými osobami, při poskytování všech ostatních služeb a
 • zájemců o služby a produkty Audiopro s.r.o.

Tyto Zásady se mohou čas od času měnit. Tyto Zásady ochrany osobních údajů jsou účinné od 1. 1. 2020 a jsou v souladu s obecným nařízením (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů („GDPR“). V případě, že máte zájem o podrobnější informace, můžete se podívat na naše Zásady zpracování osobních údajů

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com