Videokonference šitá na míru zdravotní péči

Videokonference šitá na míru zdravotní péči

Řešení

Videokonferenční řešení Lifesize představuje ten nejjednodušší a nejlépe zabezpečený způsob, jak zajistit virtuální zdravotní péči. Unifikovaná platforma s cloudovým softwarem a systémem virtuálních místností nabízí bezproblémovou a po stránce zprovoznění i ovládání  snadnou  video komunikaci v HD kvalitě. Díky maximální flexibilitě, kvalitě a škálovatelnosti lze Lifesize využívat při nejrůznějších formách zdravotnického poradenství. Toto řešení podporuje funkce, které byly speciálně navrženy pro potřeby konzultačních služeb a dalších způsobů poskytování virtuální zdravotní péče či školení.

Proč videokonference Lifesize – oblasti využití zdravotní péče

Proč videokonference Lifesize – oblasti využití zdravotní péče
 • Konzultace v rámci primární péče, péče o duševní zdraví
 • Individuální nebo skupinové terapie
 • Specializovaná léčba
 • Vzdělávání v oboru zdravotní péče, školení a dálkové vzdělávání
 • Intranetová spolupráce a diagnostika

Hladký průběh videokonference

Hladký průběh videokonference

Bezproblémově probíhající video hovor v HD kvalitě vám umožní plně se věnovat pacientům.
Video řešení Lifesize lze velmi snadno zprovoznit na mobilním zařízení a webovém prohlížeči. S jeho pomocí pak můžete jednoduše provádět virtuální zdravotní konzultace v HD kvalitě.

 • Uživatelská vstřícnost pro pacienty: Nekomplikované zprovoznění bez nutnosti cokoliv stahovat. Videokonferenci lze spustit ve webovém prohlížeči jediným kliknutím na odkaz poslaný textovou zprávou nebo emailem. K dispozici je i plně funkční mobilní aplikace.
 • Zjednodušení pro poskytovatele péče: Lifesize lze plně integrovat se softwarem pro virtuální péči. Toto propojení společně s jednoduchou funkčností dovoluje provozovatelům soustředit se na kvalitu jimi poskytované péče i na výsledky pacientů.

 • Dohled administrátorů: Instalace, použití i údržba technologie Lifesize je velmi snadná. S pomocí konzole Lifesize Admin je navíc možné si toto řešení přizpůsobit oblasti působnosti a centrálně spravovat všechny uživatele a místnosti.

Flexibilita – snadná integrace

Flexibilita – snadná integrace

Řešení od Lifesize můžete vyladit dle potřeb konkrétních zdravotnických služeb. S pomocí softwaru a hardwaru, který lze integrovat s elektronickou zdravotnickou dokumentaci (EHR) či  komunikačními aplikacemi třetích stran, dokážete virtuální zdravotní péči poskytovat různými způsoby.

 • Ověřeno v praxi: Videokonference  Lifesize je možné používat v nejrůznějších zdravotnických situacích, od návštěv v rámci primární péče přes konzultace s odborníky na duševní zdraví až po interní komunikaci mezi lékaři.
 • Jednoduché a dobře přizpůsobitelné: Lifesize lze velmi snadno vyladit potřebám vaší praxe a druhu poskytované péče.

 • Vysoká interoperabilita: Lifesize je možné nativně integrovat do systémů EPIC, do nejoblíbenějších videokonferenčních a výkonnostních aplikací třetích stran, jako je Microsoft či Google. Otevřené API rozhraní lze využít pro spojení s běžnou elektronickou zdravotní dokumentací a dalšími zdravotnickými platformami.

Zabezpečená virtuální péče

Zabezpečená virtuální péče

Nenechávejte virtuální péči o pacienty na nejrůznějších video přehrávačích nebo na prodejcích EHR systémů. Spolehněte se na kvalitní péči postavenou na cenami ověnčeném video řešení s podporou 4K rozlišení. Škálovatelná technologie Lifesize navíc splňuje podmínky nezbytné legislativy (HIPAA) a poskytuje odpovídající úroveň zabezpečení.

Důvěryhodné: Tuto platformu využívají tisíce zdravotnických organizací po celém světě. Je prověřena nejpřísnějšími měřítky péče o pacienty a uznávána předními analytickými a poradenskými společnostmi, jako je například Gartner.

 • Škálovatelné: Můžete se  plně spolehnout na cloudovou infrastrukturu Lifesize /AWS a svou péči přizpůsobit libovolné geografické poloze pacienta nebo hlasitosti telefonických konzultací.

 • Zabezpečené a podle předpisů: Toto řešení ve svém výchozím nastavení pracuje se zabezpečením podnikové úrovně a odpovídá předpisům obsaženým v HIPAA, stejně jako certifikaci na bezpečnost a ochranu osobních údajů (skrze AWS).

Chcete poradit s výběrem vhodné (video)konferenční techniky? Máme efektivní řešení pro malé firmy i nadnárodní společnosti.

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com