Spolehlivý a nezávislý zdroj energie pro vaše cesty karavanem i lodí představují palivové články SFC Energy

Spolehlivý a nezávislý zdroj energie pro vaše cesty karavanem i lodí představují palivové články SFC Energy

Řešení

Současná situace nahrává trendu trávení dovolené na cestách karavanem, obytným přívěsem nebo i toulkám na vodě. I na těchto cestách si můžete užívat  pohodlí, na které jste zvyklí, a to díky nezávislým zdrojům energie SFC Energy.

Palivové články SFC Energy EFOY jsou řešením zcela autonomního bezúdržbového zdroje napájení pro zajištění dostatečného množství elektrické energie. Vše, co jednou za čas potřebujete udělat, je jednoduchá výměna kanystru s palivem. Proto jsou palivové články Efoy vhodné pro majitele karavanů, obytných automobilů či lodí k zajištění palubní energie daleko od turistických center – kempů a přístavů.

Celý chod systému je tichý a ekologický, proto lze SFC palivové články používat i v uzavřených prostorách.

Maximum energie v minimálním prostoru

Maximum energie v minimálním prostoru

Palivový článek Efoy je lehký a kompaktní – vejde se i do malých prostor. Ideální místa pro instalaci v obytném voze může být např. zadní garáž, boční prostor nebo pod lavicí. Na lodi je lze instalovat do skříňky nebo na záď. Efoy však lze snadno uložit i pod sedadlo nebo do bočních přihrádek v interiéru.

Efoy Hybrid Power je dokonale sladěný "energetický balíček", který se skládá z palivového článku a lithiové baterie. Palivový článek vyrábí elektřinu, lithiová baterie ji ukládá. Bezstarostně ji pak můžete používat prostřednictvím vaší palubní sítě.

Chytrý Battery Management System (BMS) lithiové baterie Efoy zajišťuje inteligentní komunikaci mezi palivovým článkem a baterií. Palivový článek pracuje co nejúčinněji a baterie těží z optimálního nabíjení, speciální ochrany a dlouhé životnosti. Lithiová baterie Efoy navíc funguje i v mrazu, což je jasná výhoda oproti běžně dostupným lithiovým bateriím. Díky integrovanému topnému tělesu lze SFC Efoy baterii rychle a snadno nabít i při teplotách pod -20°C.

Palivové články SFC Energy lze využívat napříč všemi obory, jako stacionární nebo přenosný zdroj energie. Nacházíme je v rámci průmyslových instalací, využívají je také bezpečnostní a záchranné složky, stále více se uplatňují i při rekreačních aktivitách –  využívá je i světová jednička na poli luxusních obytných vozů, německá značka Morelo. Tyto dispozičně, technologicky a funkčně designové obytné vozy nad 3,5 t jsou vybaveny nejvyšším standardem, jehož pokrytí vyžaduje dostatek energie.

Chcete se o širokých možnostech využití palivových článků SFC Energy dovědět více? Kontaktujte nás, rádi poradíme s výběrem vhodného řešení.

Audiopro s.r.o.

info@audiopro.cz+420 257 011 177

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com