Ozvučení vaší bílé svatby

Ozvučení vaší bílé svatby

Řešení

Svatba v bílé je jedna z nejuznávanějších tradic v naší zemi. Od nepaměti si nevěsta s ženichem přejí bílou svatbu a svatební salóny se obvykle vynasnaží jim jejich přání splnit. Elegantní bílé šaty nevěsty, čisté bílé ubrusy, naleštěná bílá svatební limuzína to je teprve začátek. Květinová výzdoba, menu, doprovodný program, všechno v ten velký den musí být prostě perfektní!

Na větších svatbách se ale často stává, že je potřeba ozvučit a zesílit slovo oddávajícího a odhodlané „ano“ tak, aby slyšeli doopravdy všichni. Tady ovšem nastává problém, neboť do slavnostní bílé výzdoby se velké černé reprobedny hodí asi jako příslovečná „pěst na oko“. Také večerní program s tancem, DJem a někdy i s hudebním vystoupením si často žádá ozvučení a to pokud možno tak nenápadné a elegantní aby nenarušovalo ráz slavnostního večera a přitom bylo všude dobře slyšet. Není nic horšího než znudění svatební hosté.

S řešením tohoto delikátního problému naštěstí nyní přichází americká firma Electro-Voice. Už před časem byly veřejnosti představeny výkonné ozvučovací sloupky EVOLVE50 které byly navrženy tak, aby se daly snadno přenášet a nainstalovat během pár minut. Správnost tohoto řešení mezitím potvrdila řada uživatelů z oblasti eventových firem, kde Evolve50 denně využívala často i neškolená obsluha a vše funguje ke spokojenosti všech. Před nedávnem ale značka EV zašla ještě dál, když představila svůj osvědčený ozvučovací sloupek Evolve50W v bílé barvě. Elegance v ozvučení tím bez nadsázky dosáhla vrcholu. 

Nyní se profesionální svatební agentury již nemusí bát že skvělý dojem z perfektní bílé svatby zkazí neforemné a ošklivé reprobedny! Je tu sloupek Electro-Voice Evolve50 WHITE.

Obřad NA LOUCE, kde není proud? Snadné řešení: Bateriové EV Everse8 uhrají až 150 svatebčanů!

Při vývoji tohoto krasavce mysleli konstruktéři především na to, že systém Evolve50 musí být schopen ovládat kdokoliv kdo je schopen pustit autorádio. Hodil by se vám mikrofon k proslovu? Připojte si ho XLR kabelem do jednoho ze dvou volných mikrofonních vstupů. Potřebujete připojit mobil? Evolve50 má standardní malou jackovou zdířku 3,5mm, nebo můžete použít spárování přes Bluetooth®. Přijel vám svatební DJ? Určitě si s Evolve50 poradí a připojí se pomocí standardních konektorů CINCH, nebo Jack 6,3mm. Uvolněná společnost si chce zazpívat karaoke? To bude skvělá zábava, stačí k Evolve50 připojit dva mikrofony a výstup z televize a jdeme zpívat! Jinými slovy tenhle kouzelný sloupek, který mimochodem zvládne ozvučit i poměrně velkou společnost zhruba stovky lidí (ve dvou i 150 lidí), je nesmírně všestranný. Mimochodem, pokud nepotřebujete hrát tolik nahlas (ovšem doporučuji nepodcenit situaci, večerní párty často chce své) tak pro menší akce a menší publikum často postačí menší sestra těchto sloupků, která se jmenuje Evolve30.

Chytrá konstrukce kdy ve sloupku nehraje reproduktor jeden, ale hned reproduktorů osm, znamená, že bedny můžete dokonce i vhodně nazdobit například květinami tak, aby zapadaly do atmosféry vaší svatby. U klasických reprobeden by takové nazdobení často znamenalo ztrátu kvality a srozumitelnosti, ne tak u Evolve50, který hraje po celé délce jako tzv. linearray. Stejně jako montáž i demontáž je snadná - stačí z magnetických držáků sundat sloupek a rozpěrnou tyč a během minuty máte sbaleno, naloženo a ozvučení připraveno na další oslavu či VIP event.

Pokud vás zajímají technické detaily o systémech EVOLVE50, najdete je v obsáhlém článku „Nový přenosný sloupcový aktivní systém EVOLVE 50 s bezdrátovým ovládáním a přenosem zvuku“.  

Oba modely, velký Evolve50 i malý Evolve 30, pro Vás samozřejmě máme k zakoupení na našem eShopu Kreatek.cz

Mimochodem je nám velkou ctí, že bílé Evolve50 byly vybrány také k ozvučení soutěžního večera Souboj nevěst a moc jim to s květinovou výzdobou slušelo:

Ozvučovací sloupky Electro-Voice Evolve50 i menší Evolve30 si můžete poslechnout a vyzkoušet u nás v předváděcí hale, případně si je po domluvě krátkodobě zapůjčit na vyzkoušení na své akci.

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com