Nový přenosný sloupcový aktivní systém EVOLVE 50 s bezdrátovým ovládáním a přenosem zvuku

Nový přenosný sloupcový aktivní systém EVOLVE 50 s bezdrátovým ovládáním a přenosem zvuku

Novinky

Uživatelsky vstřícný aktivní systém Electro-Voice EVOLVE 50 byl navržen takříkajíc „od píky“ s cílem stanovit nový a nekompromisní standard v oblasti přenosných sloupcových zvukových systému. Vyznačuje se vysokou kvalitou zvuku, bohatou funkcionalitou a elegantním ergonomickým provedením.

EVOLVE 50 se v každém ohledu, při instalaci i během provozu, řídí zásadou 'plug & play'. Je ideálním řešením pro DJe, baviče, hudební skupiny, sólové zpěváky, písničkáře, a veškeré další situace, které vyžadují výkon dospělého PA systému v odlehčeném a prostorově nenáročném provedení. Jedná se o velký zvuk, který nenápadně splyne s prostředím. S maximální úrovní akustického tlaku 126 dB a celkovou hmotností pouhých 35 kg nabízí tento systém mimořádný poměr výkonu k hmotnosti. Kromě nejvyššího výstupního SPL a nejširšího pokrytí ve své třídě, nabízí EVOLVE 50 také výjimečně „hřejivé“ a zřetelné podání lidského hlasu, které uživatelé ocení zejména při prezentacích a produkcích mluveného slova. 

Za plným zvukem a elegancí systému EVOLVE 50 stojí především špičkové komponenty, jejich perfektní vyladění a spárování. Jmenovitě jsou to sloupcová pasivní reprosoustava osazená 3,5“ neodymovými výškovými reproduktory, aktivní 12“ subwoofer a účinný zesilovač ve třídě D, který pracuje s výstupním výkonem až 1000 wattů.

 Zcela dle očekávání se i tento systém firmy Electro-Voice může pochlubit přesnou lineární odezvou i při těch nejvyšších úrovních hlasitosti. Mimořádně široké 120° horizontální pokrytí a asymetrické 40° svislé pokrytí je předpokladem nulového plýtvání akustickou energií, výjimečně rovnoměrného pokrytí a zřetelného podání ve všech místech poslechového prostoru. Zatímco sloupcová line-array soustava reproduktorů je zasazena v odolném plastovém (ABS) pouzdře, ozvučnice subwooferu je vyrobena ze dřeva. Náročné testování vnitřních součástek, zesilovače, modulu pro digitální zpracování signálu (DSP), ozvučnice i veškerého hardwaru bylo prováděno nad rámec průmyslových norem tak, aby byl tento systém po fyzické i zvukové stránce skutečně tím nejrobustnějším sloupcovým systémem současnosti.

Díky symetrické hliníkové rozpěře s integrovanou kabeláží je sestavení systému velmi rychlé. Na každém konci této rozpěry je totiž magneticky uzamykatelný konektor. Podtrženo, sečteno: tři kusy, dvě zaklapnutí, jeden systém! Díky vysoce kvalitnímu Bluetooth®* audio přenosu ve vysokém rozlišení systém navíc umožňuje pohodlný audio streaming podkresové hudby či hudebního doprovodu z jakéhokoliv mobilního zařízení. Pomocí nové aplikace QuickSmartMobile je pak možné bezdrátově konfigurovat, ovládat a monitorovat současně až šest systémů EVOLVE 50. Tato aplikace umožňuje v reálném čase vyvolávat nastavení systému, díky čemuž máte kdekoliv a kdykoliv k dispozici výjimečně kvalitní zvuk značky Electro-Voice.

Zkosený vstupní panel poskytuje uživatelům při nastavení a propojení systému pohodlný přístup shora. Jeho součástí je ve své třídě nejlepší rozhraní Electro-Voice QuickSmartDSP, které umožňuje intuitivní navigaci v rámci parametrů systému pomocí displeje vyrobeného z tekutých krystalů a jednoho dedikovaného ovladače. Tímto prostřednictvím se uživatel dostane k několika továrně přednastaveným presetům a možnostem nastavení vedení signálu a vstupů. Sestavení a transport systému usnadňují ergonomické rukojeti umístěné na sloupcové reprosoustavě i subwooferu.

Chcete se o reprosoustavách EV dovědět více, poslechnout si vybrané modely u nás na prodejně nebo poradit s ozvučením? 

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com