Ozvučení restaurace

Ozvučení restaurace

Řešení

Možná jste to nevěděli, ale vhodně zvolená hudba může váhajícího zákazníka jemně přinutit, aby si dal zákusek i když o tom původně vlastně ani neuvažoval

Proč?

Asi jste už navštívili restauraci, kde se vám líbilo a budete se tam chtít znovu vrátit. K dobrému pocitu přispělo nejen dobré jídlo a pití, ale také kvalitní příjemná hudba. Podívejte se na TENTO zajímavý článek, který vyšel na Novinky.cz
Vlastníte-li tedy restauraci, bar či klasickou hospodu a chcete-li aby se k vám spokojení zákazníci vraceli, měli byste zvážit instalaci kvalitního ozvučení.

Jak?

Podle velikosti a členění jednotlivých prostor doporučíme typ, počet a umístění jednotlivých reprosoustav. V případě potřeby můžeme ozvučení směrovat do několika zón (bar, salónek, terasa, restauace, toalety atd.). Při venkovním použití nemusíte mít strach, reprosoustavy totiž disponují certifikací IP34 (což znamená, že jsou odolné proti stříkající vodě). V nabídce máme kvalitní značky jako Electro-Voice, Cloud nebo Polk Audio. K dispozici jsou barevné varianty černá a bílá.

Máme tedy jasno jaké reprosoustavy použijeme. Nyní zvolíme vhodný zesilovač - vycházet budeme z počtu reprosoustav a případných zón. Používáme osvědčené produkty anglické firmy Cloud Electronics.

Příklad nejjednodušší instalace

Příklad nejjednodušší instalace

Dvě reprosoustavy Electro-Voice Evid 4.2 (vč. držáků na zeď), zesilovač s jednou zónou Cloud MA60Media (vestavěný USB/SD přehrávač médií). Možnost připojení mikrofonu a dalších 4 zdrojů signálu (například tablet, smartphone, PC, tuner, CD přehrávač...).

O stupeň výš

O stupeň výš

Šest reprosoustav Electro-Voice Evid 4.2, zesilovač se dvěma zónami Cloud 36-50. Možnost připojit mikrofon a dalších 6 zdrojů signálu. Jednoduché ovládání a vysoká spolehlivost.

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat

Máte vlastní obchody, restaurace, centra zábavy, nebo jejich sítě a chcete, aby v nich hrála hudba korespondující s prodávaným sortimentemn nebo jejich prostředím? Víme jak na to. In-Store radio.

Uvažujete o ozvučení restaurace, sport baru, klubu, fitness, atd.? Rádi za vámi přijedeme, prostor obhlédneme a navrhneme vhodné řešení.

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com