In-Store radio

In-Store radio

Řešení

Máte vlastní obchody, restaurace, centra zábavy, nebo jejich sítě a chcete, aby v nich hrála hudba korespondující s prodávaným sortimentemn nebo jejich prostředím? Víme jak na to.

Distribuce audia pomocí audio streamu kódovaného do IP prostředí – technologie Audio Over IP (AOIP) - přináší řadu výhod, ať již v distribuci vhodného hudebního streamu, reklamního sdělení, nebo hlášení k definovanému koncovému zařízení. Technologie AOIP umožňuje například ve velkých nákupních centrech distribuovat různým obchodům, restauracím, nebo prostorám pro volný čas žánrově vhodný hudební podkres, který koresponduje s jejich prodávaným sortimentem, nebo cílovou skupinou zákazníků. Zjednodušeně řečeno, v pizzerii může hrát italská hudba, v prodejně snowboardů techno a v kavárně lehký jazz. Ale to není všechno. K hudebnímu obsahu můžeme přidávat cílená reklamní sdělení a v případě potřeby, plánovaná i neplánovaná provozní hlášení. Další výhodou technologie AOIP je to, že výše uvedený způsob distribuce je možný nejen v jedné lokalitě (budově), ale prostřednictvím veřejného internetu, podnikových sítí, nebo VPN prakticky v jakékoliv lokalitě s vhodnou datovou konektivitou. Podstatnou výhodou technologie AOIP je to, že využívá standardní UTP kabely a lze ji velice jednoduše integrovat do stávající síťové infrastruktury.

Jak nás hudba ovlivňuje? Podívejte se na TENTO zajímavý článek, který vyšel na Novinky.cz 

Pro řešení v oblasi In-Store audio dodáváme následující produkty švýcarské značky Barix:

 • Řada Instreamer: Audio enkodery, které v reálném čase převádějí analogové, nebo digitální audio na IP audio stream
 • MP3 Player: Softwarova aplikace, server který umožňuje distribuci jednoho nebo více audio streamů, například hudebních žánrů k jednomu, nebo více koncovým zařízením. Pro sofistikované odbavení hudebního (až 16 streamů), i reklamního obsahu lze využít i odbavovací software DAD od amerického výrobce ENCO
 • Řada Annuncicom: Audio enkoder určený pro hlášení (paging), nebo jednosměrnou, případně obousměrnou komunikaci.
 • Řada Exstreamer: Dekodery, které převádějí IP audio stream na analogové audio. Lze je připojit do stávajícího systému lokálního ozvučení, nebo v případě některých modelů, které mají integrovaný koncový zesilovač ke stropním, nebo regálovým reproduktorům.
Využití In-Store radia v praxi :

Zaujala vás myšlenka "vlastního radia" nebo vás zajímá vše kolem vysílacích technologií?

Ivan Lehký

ivan.lehky@audiopro.cz+420 603 884 772

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com