Jednoduché mobilní technické řešení jednací místnosti

Jednoduché mobilní technické řešení jednací místnosti

Řešení

AV vybavení jednací místnosti v "boxu" – jednoduché a elegantní individuální řešení pro zákazníky, kteří chtějí využívat moderní technologie v zasedacích místnostech a nechtějí realizovat nákladné stavební úpravy. Ideální řešení např. v historických budovách, kde jakékoli stavební zásahy v interiéru bývají nežádoucí.

U řešení projekce zasedací místnosti jsme kladli velký důraz na to, aby z Vaší místnosti mohly zmizet veškeré nepotřebné kabely, a aby celý systém maximálně "sedl" do jednací místnosti.

Základ systému je projektor pro velmi krátkou projekční vzdálenost. Projektor doporučujeme laserový (4000 Ansi), a to s maximálním důrazem na co nejmenší náklady na údržbu – bez jakýchkoli zásahů umožňuje svítit 20 000 h. Projekční plocha je určena právě pro projektory s velmi krátkou projekční vzdáleností. Plocha je antracitové barvy (pro lepší kontrast) a je pokryta speciální fólií, která pracuje principem Fresnelových čoček. Přicházející světlo od projektoru zlomí do pravého úhlu na projekční plochu, a tím zaručí stejnou intenzitu jasu na všech místech projekční plochy. Celá projekce je umístěna na stolku, který je pro Vás vždy navržen na zakázku tak, aby designově "zapadl" právě do Vašich prostor

Aby systém mohl být bezdrátový, musí být vyřešena i bezdrátová prezentace, kterou zde řešíme zařízením wePresent.

Tak, aby byl připraven systém pro multifunkční využití, doporučujeme osazení audiosystémem se dvěma integrovanými reproduktory a integrovaným subwooferem – což zaručuje velmi zajímavý prožitek dokonce i při sledování filmů.

Pro korporátní prostředí je možné rozšíření o integrovanou videokonferenční kameru, která, kdykoli bude třeba, vyjede ze stolku na povrch.

Nakonec se nesmí zapomenout na ovládání, a to nejen ovládání techniky ve stolku, ale celé místnosti. K tomu slouží řídicí systém ovládaný tabletem, který může být volně položen na stole nebo integrovaný kamkoli v místnosti (stůl, stěna). Pomocí tabletu můžeme ovládat audio-video systém, osvětlení, žaluzie i klimatizaci.

Klient byl v tomto konkrétním případě s výsledkem velice spokojen Povedlo se citlivě propojit historii s nejmodernější AV technikou. Ostatně, to se také zdařilo u dalšího řešení - tenktokrát akustiky a osvětlení v této zasedací místnosti.

Podrobnosti naleznete v souvisejícím článku: Akustika a osvětlení v historické místnosti bez jediného šroubku

Rádi Vám poradíme a navrhneme takové řešení, které splní veškeré požadavky kladené na funkcionalitu Vašich zasedacích místností.

Realizaci jsme schopni zajistit na klíč - designovým návrhem počínaje, přes kompletní technické zpracování, až po předání moderní zasedací místnosti. Více o zasedacích místnostech i open space prostoru naleznete také zde: www.zasedackanaklic.cz

Máte zájem o bližší informace nebo potřebujete poradit s podobným řešením?

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com