Společnost Stage Sound Services investovala nemalou částku do mikrofonů DPA s novou technologií CORE by DPA

Společnost Stage Sound Services investovala nemalou částku do mikrofonů DPA s novou technologií CORE by DPA

Reference

Tato britská produkční firma a dodavatel AV techniky vyměnil své skladové zásoby miniaturních mikrofonů d:screetTM, náhlavních sad d:fineTM, a nástrojových mikrofonů d:voteTM za jejich ekvivalenty vybavené technologií CORE.

Společnost Stage Sound Services, která je jedním z předních britských dodavatelů audiotechniky pro divadla a firemní akce, natolik oslovila nová zesilovací technologie CORE by DPA, že se rozhodla kompletně vyměnit své skladové zásoby  miniaturních mikrofonů d:screetTM, náhlavních sad d:fineTM, a nástrojových mikrofonů d:voteTM za jejich inovované verze vybavené technologií CORE.

„Ani v nejmenším nepochybujeme o tom, že nová zesilovací technologie CORE by DPA výrazně změnila výkon různých mikrofonů, které jí byly vybaveny. Už dříve jsme v letošním roce začali měnit naše skladové zásoby miniaturních mikrofonů d:screet a náhlavních mikrofonů d:fine za jejich novější verze vybavené technologií CORE a nyní jsme přechod na tyto nové modely dokončili zakoupením asi 150 nástrojových mikrofonů d:vote CORE 4099. To znamená, že celá naše skladová zásoba tohoto mikrofonu je ze 100% v provedení CORE.“

Phil Hurley, Generální ředitel společnosti Stage Sound Services

Technologie CORE by DPA byla uvedena na trh v roce 2017 a ihned si vysloužila pochvalnou recenze. Vyvinula ji společnost DPA Microphones, aby vytvořila ještě čistší zvuk od „nejvyšších výšek“ po „nejhlubší hloubky“. Dosahuje toho minimalizací zkreslení a rozšířením dynamického rozsahu a díky tomu mikrofony se zabudovanou technologií CORE mají čistší a otevřenější zvuk v rámci celého kmitočtového rozsahu. Výrobky z řady CORE vykazují rovněž vyšší odolnost proti vodě a vlhkosti díky ochranné nanovrstvě a hermetickému uzavření citlivé elektroniky a získaly dokonce hodnocení voděodolnosti IP58.

Mikrofony DPA jsou u našich zákazníků neuvěřitelně oblíbené, a to zejména na britském divadelním trhu, kde se miniaturní mikrofony d:screet a náhlavní sady d:fine používají prakticky nepřetržitě ve většině špičkových westendových muzikálů.

Phil Hurley, Generální ředitel Stage Sound Services

„Naši zákazníci chtějí používat tu nejlepší a nejnovější technologii a naším úkolem je zajistit, aby k ní měli přístup. Mikrofony DPA jsme do svého portfolia zařadili velice záhy a vždy jsme byli velice spokojení se spolehlivostí i zvukovou stránkou všech výrobků této značky. Díky našemu rozhodnutí vyměnit stávající skladové zásoby nástrojových mikrofonů d:vote 4099 za mikrofony vybavené technologií CORE nyní můžeme nabídnout nejlepší možné mikrofony pro celou produkci včetně veškerých hudebních nástrojů používaných kapelami nebo hudebníky v orchestřišti“, dodává Hurley.

Produkční společnost Stage Sound Services zajišťuje pronájem zvukové a obrazové techniky. Poskytuje AV zařízení a specializované technické pracovníky pro celou Británii i zahraničí. Její vybavení v průměru používá bez přestání pět divadelních inscenací na londýnském West Endu.Techniku půjčuje pro hudební vystoupení po celém světě.

Dnes společnost dodává technologii CORE by DPA pro několik westendových vystoupení, mimo jiné muzikálů Chicago, The Glenn Miller Story, světové turné muzikálu Matilda a putovní inscenace muzikálů Evita a Saturday Night Fever v produkci Billa Kenwrighta.

Potřebujete poradit s výběrem mikrofonu nebo si některý z naší nabídky u nás rovnou vyzkoušet? Domluvte si schůzku.

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com