Multifunkční zasedací místnost „na jeden dotek“ – proměna sálu v moderní prezentační prostor

Multifunkční zasedací místnost „na jeden dotek“ – proměna sálu v moderní prezentační prostor

Reference

Projekt společnosti Audiopro s.r.o. – Zasedačky na klíč– proměnil konferenční sál ČÚZK v moderní multifunkční prostor s audiovizuálními technologiemi, s možnostmi interaktivní bezdrátové prezentace a videokonference.

Moderní digitální technologie jsou dnes nedílnou součástí snad všech profesních oborů. Prohlubují naše dovednosti, boří hranice a zároveň mění zpùsob, kvalitu i organizaci práce. Jejich použití také v posledních letech stále více formuje představy o moderním pracovním a vzdělávacím prostoru. Zasedací místnosti, konferenèní sály, školící centra, učebny, sdílené kanceláře či open space prostory – to vše jsou místa, která se jen těžko obejdou bez inteligentních technologií, které drží krok se současnými trendy mediální konzumace a komunikace a které významným způsobem zvyšují potenciál všech těchto tvůrčích platforem.

Integrace audiovizuální techniky i dalších technologických řešení v rámci multifunkčního prostoru má ovšem svá pravidla a nároky. „Jednotný celek vytvořený podle individuálních potřeb klienta musí být nejen funkční a promyšlený do každého detailu, ale také reprezentativní, efektivní, bezúdržbový a především uživatelsky jednoduchý,“ říká Michal Černý, Key Account Manager ze společnosti Audiopro s.r.o, která je garantem projektu Zasedačky na klíč (www.zasedackynaklic.cz). V jeho rámci tento přední český dodavatel audiovizuálních technologií úspěšně realizoval generální přestavbu konferenčního sálu ČÚZK (Český úřad zeměměřický a katastrální).

 

Změnit tvář starého sálu v moderní multifunkční prostor neznamená pouze montáž nejnovějšího video-projektoru,“ pokračuje Michal Černý. „Snažíme se projekty navrhovat a realizovat tak, aby byl systém funkční jako celek. Naše řešení tedy nespočívá pouze v dodání audiovizuálních technologií. Jsme schopni provést kompletní rekonstrukci od designu interiéru a funkčního nábytku, až po ty nejmenší detaily, jakými jsou například antivibrační podložky mikrofonù.“ Dle jeho slov vše začíná odbornými konzultacemi s klientem, který mnohdy není obeznámen se všemi dostupnými technologiemi a jejich výhodami: „Na základě těchto rozhovorù jsme schopni společně připravit nejrůznější uživatelské scénáře a vytvořit technický i estetický návrh prostoru, který umíme klientovy představit v podobě 3D vizualizace.“

V případě ČÚZK byla cílem realizace interaktivní zasedací místnost s kvalitním zvukem, videoprojekcí, s nejnovějšími možnostmi bezdrátové prezentace a videokonferencí. Avšak i přes nasazení špičkových zvukových, obrazových a komunikaèních technologií, byla základním kritériem myšlenka vstřícného a nekomplikovaného prostředí, ve kterém uživatel nemusí řešit nic složitého a může si pouze vybírat z předem definovaných scén, či chcete-li nastavení, která odpovídají různému využití sálu.

Již nyní je s přispěním společnosti Audiopro konferenèní sál ČÚZK plně vytížen. Chytře navržený technologický celek, včetně reprezentativního interiéru a pečlivé realizace s důrazem na každý detail nejenže potvrzuje mnohé výhody kompletní dodávky „na klíč“, ale především pozvedl tento prostor na moderní, dynamické a výjimečné pracovní i tvůrčí prostředí.

Potřebujete poradit s obdobným řešením? Nevyhovuje vám nebo si nevíte rady s vybavení vaší kanceláře, zasedačky? Rádi vám poradíme. 

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com