Clear-Com potvrzuje své vedoucí postavení v oblasti IP komunikace

Clear-Com potvrzuje své vedoucí postavení v oblasti IP komunikace

Reference

IP řešení, která splňují veškeré požadavky na interkom, včetně bezdrátové, mobilní a dálkové produkce.

Na dubnovém veletrhu NAB 2019 byl na stánku Clear-Comu k vidění nový interkomový panel V-Series Iris, který uživatelům systému Eclipse HX propůjčuje možnosti přenosu zvuku přes IP protokol AES67 (AoIP) s velmi nízkou úrovní latence. 

V-Series Iris dokáže souběžně monitorovat a odesílat audio komunikaci pomocí trojice plně duplexních a nekomprimovaných IP toků. Díky tomu dokáže systém zajistit vysoce kvalitní a nekomprimovaný zvuk (AES67), který je mezi uživatele distribuován s výrazně sníženou latencí. 

V případě připojení k propojovací kartě E-IPA, která pracuje s technologií audio-and-intercom-over-IP a která nativně podporuje protokol AES67, mohou uživatelé využít až 64 panelů Iris na jednu kartu. Panely V-Series Iris pracují rovněž s barevnými OLED displeji, které uživatelům pomáhají organizovat a rychle vyhledávat prvky s podobnými funkcemi. Panel V-Series Iris je optimalizován pro použití se softwarem interkomového systému Eclipse HX (EHX) ve verzi 11. Kromě plné implementace konektivity s podporou protokolu AES67 se vyznačuje podporou technologií I.V. Core IP a 4drátového analogového zapojení. Díky tomu je panel zpětně kompatibilní i se systémy Eclipse, které pracují se starší verzí softwaru EHX (10.0 a starší). 

Součástí „IP příběhu“ společnosti Clear-Com je rovněž úspěšný bezdrátový interkomový systém FreeSpeak II. Vysílač FreeSpeak II IP Transceiver se vyznačuje podporou AES67, nízkou úrovni latence při distribuci signálu, vysokou kvalitou přenosu a výraznou šířkou pásma. Bezdrátové beltpacky FreeSpeak II tak mohou být nasazeny v uživatelské LAN síti. IP vysílač je zapojen do IP routeru s podporou AES67 a dále – přes kartu E-IPA – do systému Clear-Com Eclipse HX.

Pro účely externího vysílání nebo produkce, u nichž je pracovní tým rozprostřen ve velkém prostoru, je k dispozici mobilní aplikace Clear-Com Agent-IC. Tu si lze stáhnout do mobilních zařízení s platformami Apple nebo Android a bezpečně – napříč různými IP sítěmi (přes 3G, 4G a Wi-Fi) – jejím prostřednictvím propojit interkomové uživatele.

IP rozhraní řady LQ Series posouvají tyto možnosti ještě o krok dále a umožňují uživatelům využívat přenos zvuku přes IP takříkajíc všude, kam jdou. S tímto rozhraním mohou svoji „interkomovou stopu“ rozšířit připojením audio zařízení nebo interkomu prakticky jakéhokoliv typu a značky, a sice přes AoIP, SIP, GPIO, 2drátový a 4drátové analogové připojení či s pomocí mobilních interkomových aplikací pro iOS a Android.

Díky systémům COMduit Transport a Intercom Solution je produkce „na dálku“ jednodušší než kdy předtím. Zařízení jako BroaMan, ProGrid nebo LQ Series jsou konfigurována tak, aby dokázala přenést váš signál přes optické kabely z přenosového vozu na komentátorské stanoviště nebo ke sportovním reportérům přímo u pomezní čáry.

Bob Boster, prezident společnosti Clear-Com, k tomu říká: „Rozsah a hloubka naší neustále se vyvíjející produktové řady dokazují, jak daleko se společnost Clear-Com v oblasti IP komunikace dostala. Díky bezkonkurenční odbornosti a bohatým zkušenostem v oboru dokážeme vytvořit řešení pro jakoukoliv situaci.“

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com