Bezdrátový interkom Vokkero očima klíčových aktérů audiovizuálního průmyslu

Bezdrátový interkom Vokkero očima klíčových aktérů audiovizuálního průmyslu

Reference

Své postřehy a názory na interkomové technologie značky Vokkero sdíleli zástupci filmového studia a produkční agentury.

Bezdrátový interkomový systém VOKKERO GUARDIAN SHOW, určený pro profesionální uživatele z oblasti audiovizuální produkce a broadcastingu, stihl za rok od svého uvedení na trh zaujmout hned několik významných aktérů jmenovaného odvětví.

Mezi často vyzdvihované vlastnosti tohoto systémů patří především:

 • Bezproblémový přenos s nastavitelným přenosovým výkonem 500 mW, který jedinému systému VOKKERO propůjčuje schopnost pokrýt větší produkční areály či filmové štáby
 • Bezlicenční a cenově dostupné řešení s širokým uplatněním
 • 3 různé provozní režimy vhodné pro tiché prostředí divadel, do hlučných koncertních hal, a nebo pro rigging
 • Funkce Voice Priority, která umožňuje režisérovi, aby byl za všech okolností slyšet celým štábem
 • Možnost neomezeného počtu uživatelů komunikujících v plně duplexním režimu a 16 MHz audiu
Tým společnosti Tonlabor vybavený interkomovým systémem VOKKERO GUARDIAN SHOW

Hamburská společnost Tonlabor, která se zabývá audiovizuální produkcí a odbavením eventů, si vybrala systém VOKKERO GUARDIAN SHOW pro zajištění bezproblémové hands-free komunikace mezi členy svého produkčního týmu během natáčení videí, živých přenosů a dalších akcí…

Měli jsme to štěstí, že jsme mezi interkomy objevili "recept na problémy"! Od té doby je VOKKERO GUARDIAN SHOW stálým a spolehlivým parťákem všech našich produkčních týmů – ať už jde o živá vysílání, natáčení videí nebo prostory kde se akce konají. Perfektní komunikace je totiž základem hladkého průběhu každé produkce. VOKKERO je navíc systém, který je snadno použitelný, je výkonný, mobilní, flexibilní a také cenově dostupný! Je jednoduše skvělý a jeho provoz je velmi přesvědčivý.

Sebastian Bode, Associate Managing Director of Tonlabor OHG,

Technologická řešení interkomové komunikace značky Vokkero se uplatňují napříč mnoha obory od filmového průmyslu, přes komunikaci v extrémně hlučném prostředí – stavebnictví, sportovní přenosy (rozhodčí), až po zdravotnictví či komunikaci záchranných složek v terénu.

Chcete se o možnostech využití systémů Vokkero dovědět více nebo je vyzkoušet v terénu?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com