Zesilovače Dynacord TGX – nová vlajková loď pro amplifikaci ozvučovacích systémů

Zesilovače Dynacord TGX – nová vlajková loď pro amplifikaci ozvučovacích systémů

Novinky

v Německu navržené i vyráběné výkonové zesilovače byly zkonstruovány jako „finální řešení“ pro amplifikaci středních i velkých živých koncertů.

V návaznosti na letošní debut oceněných výkonových zesilovačů pro pevnou instalaci řady IPX (ke kterému došlo během veletrhu ISE 2018), společnost Dynacord nyní s hrdostí odhaluje další novinku – výkonové zesilovače TGX. Modely řady TGX budou poprvé k vidění na veletrhu InfoComm 2018 v Las Vegas.

 • Nové 4kanálové zesilovače pro živé ozvučování; až 20000 wattů celkového výstupního výkonu dokáže plně rozehrát potenciál jakéhokoliv reproduktoru; to vše v bezkonkurenčním podání a v nesrovnatelné kvalitě
 • Vynikající zvuková kvalita s pokročilým 96kHz zpracováním signálu, s technologií FIR-Drive a podporou protokolu Dante™
 • Navrženy pro bezchybný a trvalý provoz, a to i při kolísání napětí a zatížení
 • Optimální uživatelský komfort díky komplexnímu řídícímu softwaru a přednastavenému rackovému systému

Nesrovnatelný výkon

Se dvěma modely o výkonu 4x 2500 wattů a 4x 5000 wattů nabízí řada Dynacord TGX nesrovnatelnou „sílu“ 10 kW (do 4 Ohm) a nebo dokonce i 20 kW z jednoho jediného zesilovače (při současném využití všech kanálů).

Vynikající zvuková kvalita

Vynikající zvuková kvalita

Výkonové zesilovače Dynacord TGX pracují s výhodami síťového protokolu Dante™, s AES a analogovými vstupy. Každý model řady TGX je vybaven nejpokročilejším 96 kHz DSP procesorem s technologií fázově lineárních filtrů FIR Drive. Kombinací ultra nízké úrovně latence a odstupu signálu od šumu v hodnotě 118 dB dosahují tyto špičkové zesilovače bezkonkurenční zvukové kvality.

Bezchybná spolehlivost

Zesilovače Dynacord TGX pracují s celou řadou jedinečných patentovaných technologií, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly spolehlivý a stabilní výkon. „Show prostě bude pokračovat“ – bez limitace a přerušení. „Balík“ pokročilých ochranných funkcí zde totiž monitoruje více než 200 parametrů. Díky tomu pak zesilovače TGX zaručují stabilní provoz na té nejvyšší možné úrovni i během náročných provozních podmínek. Klid v duši zvukovým mistrům zajistí nepochybně také firemní digitálně řízený korektor účinku (PFC), který maximalizuje účinnost zesilovače. Dokonce i v případě kolísání hlavních zdrojů napájení zůstanou zesilovače TGX stabilní a účinné. Technologie JTM (Junction Temperature Modeling – modelace nejvyšší provozní teploty) zajišťuje zesilovači nejvyšší možný výkon bez vypínání nebo ztrát na kvalitě zvuku. Duální síťové porty a automatický fallback poskytují dodatečnou úroveň redundance a spolehlivosti systému.

Inteligentní rackové řešení

Inteligentní rackové řešení

Dynacord TGX pracují s modulárním systémem, který byl navržen a vyroben takříkajíc „touringovými profesionály pro touringové profesionály“. Jedna racková skříň systému TGX je pro bezporuchový provoz předkonfigurována se třemi zesilovači typu TGX20 a se dvěma samostatnými síťovými přepínači. Nabízí celou řadu profesionálních funkcí, jakou jsou posuvné dveře, uživatelsky přizpůsobitelné možnosti vstupů a výstupů či reverzibilní montáž pro distribuci napájení. Systémové racky TGX je možné vertikálně skládat (stackovat) a navzájem je zajistit tak, abyste i při rozměrech běžného zesilovacího racku získali výstupní výkon až 180 kW.

Komplexní software pro řízení a kontrolu systému

Nový systémový software umožňuje uživateli navrhnout, naladit a ovládat celý zvukový systém za pomocí jednoho jediného softwarového nástroje. Tento multiplatformní software nabízí intuitivní a zjednodušené workflow, které šetří čas i vynaloženou práci. Je navržen tak, aby spolupracoval se softwarovými nástroji pro predikci chování reproduktorových systémů, jako je například EASE Focus, a nebo s nástroji pro akustická měření v reálném čase, jako je SysTune (včetně plug-inů). Použitím světlého i tmavého barevného schéma se grafické rozhraní softwaru adaptuje za účelem lepší čitelnosti na měnící se světelné podmínky. Výkonové zesilovače řady TGX mohou být alternativně provozovány také pomocí softwaru IRIS-Net, který nabízí řadu možností pro nejsložitější konfigurace zvukových systémů.

Dynacord Junction Temperature Modeling

Dynacord Junction Temperature Modeling

JTM – modelace provozní teploty – je nová technologie ukrytá v zesilovačích Dynacord IPX a TGX, zaručující audio systémům ještě vyšší úroveň spolehlivosti.

Více o této technologii se dovíte ZDE.

Modely

 • TGX10 (4 x 2,500 W @ 4 Ω)
 • TGX20 (4 x 5,000 W @ 4 Ω)

Chcete se dovědět více o zesilovačích a reprosoustavách Dynacord nebo potřebujete poradit s ozvučením?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com