Taktické osobní kamery MOHOC uspěly v náročných testech asociace NTOA

Taktické osobní kamery MOHOC uspěly v náročných testech asociace NTOA

Novinky

Společnost MOHOC, Inc., jež jako první na světě představila kamery specializované přímo pro vojenské helmy, získala po důkladném testování v terénu vysoce respektované doporučení asociace NTOA (National Tactical Officers Association). Do oficiální databáze doporučovaných produktů zástupci NTOA zapsali kamery MOHOC® i taktické video vysílače LASO™ tohoto amerického výrobce.

NTOA provádí testy stovek produktů během operací, které se odehrávají přímo v terénu.  Své „razítko“ poté udělí pouze takovému zařízení, které splňuje nároky profesionálních taktických operací.

Kamera MOHOC skvělým způsobem zprostředkovává dění z perspektivy nositele. Obraz není zakrytý výstrojí nebo částí těla tak, jak tomu bývá u kamer, které jsou připevněné na hrudi. Jejich oblý tvar kopíruje zahnutí přileb a jednolité provedení bez výčnělků minimalizuje možnosti zachycení v terénu.

Doporučení NTOA je pro nás obrovská čest a velice si vážíme i zpětné vazby od lidí, kteří naše vybavení testovali. Posiluje to naše přesvědčení, že si bezpečnostní a záchranné složky namísto standardních kamer na tělo zaslouží kameru zhotovenou speciálně pro uchycení na helmu. Ze stejného důvodu jsou naše výrobky mimořádně cenné i pro speciální taktické jednotky

Eric Dobbie, MOHOC Vice President of US Sales

Zajímají vás osobní kamery, dohledové a monitorovací systémy či další produkty z oblasti námi nabízené speciální techniky? Rádi poradíme s řešením vašeho požadavku.

Audiopro s.r.o.

info@audiopro.cz+420 257 011 177

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com