sE V7 MC1 – masivní zvuk, výkon bez kabelů a nominace na TEC Award 2018 – mikrofon pro koncertní použití.

sE V7 MC1 – masivní zvuk, výkon bez kabelů a nominace na TEC Award 2018 – mikrofon pro koncertní použití.

Novinky

Mikrofonní hlava V7 MC1 přenáší zvuk a vlastnosti zpěvového dynamického mikrofonu sE V7 na platformu bezdrátových vysílačů Shure®. Nyní už můžete „odnést“ zvuk své „vé-sedmičky“ prakticky kamkoliv.

„Mezi dynamickými vokálními mikrofony DÁVÁM PŘEDNOST modelu sE V7.“

Ken „Pooch“ Van Druten, FOH zvukař (Linkin Park, Justin Bieber, Kid Rock)

Inovativní konstrukce, speciální hliníková cívka

Inovativní konstrukce, speciální hliníková cívka

Dynamická vložka DMC7 byla v případě mikrofonní hlavy V7 MC1 upravena pro dosažení jasného a otevřeného zvuku, který perfektním způsobem reprodukuje lidský hlas. Přirozenost jeho podání je ve srovnání s ostatními koncertními zpěvovými mikrofony takřka bezkonkurenční. Sofistikovaný způsob uložení vložky se super-kardioidní směrovou charakteristikou navíc pomáhá oddělit zvuk vašeho hlasu od ostatních nástrojů a pracuje se značnou odolností proti zpětné vazbě. Osvědčené neodymové magnety, přísná výrobní tolerance a vysoká úroveň zpracování jsou předpokladem výjimečné citlivosti, mimořádné zvukové kvality a konzistentního výkonu

Celokovová ocelová mřížka se zkosenou objímkou

Celkovová konstrukce zpěvové hlavy V7 MC1 je připravena pro náročné podmínky koncertního provozu. Prvotřídní šasi je vyrobeno z vysoce odolné zinkové slitiny a obstojí i v dlouholeté pódiové praxi. Spolehlivost této mikrofonní hlavy podtrhuje i ochranná nerezová ocelová mřížka. Zkosený okraj objímky zabraňuje „odkutálení“ a následnému pádu mikrofonu po odložení na zesilovač či podlahu pódia. Jedná se o naprosto jednoduché a přitom efektivní řešení.

Vnitřní windscreen

Tento konstrukční doplněk eliminuje nechtěné větrné rázy a tzv. retnice. Pro případ, že se vám nelíbí jeho stylově červená barva, a nebo se jednoduše nehodí pro některé situace, dodáváme jako součást balení také náhradní černý windscreen.

Patentované uložení odpružené vložky účinně minimalizující manipulační ruchy

Inovativní a patentem opatřené odpružení mikrofonní vložky efektivním způsobem izoluje kapsli od mechanických vibrací a ve srovnání s modely v této třídě zajišťuje zpěvové hlavě V7 MC1 mimořádně nízkou úroveň manipulačního hluku . S mikrofonem V7 MC1 se můžete libovolně pohybovat po pódiu, aniž byste se museli obávat rázů, bouchanců či jiných nepříjemných zvuků.

Pozlacené kontakty

Pozlacené kontakty V7 MC1 jsou zárukou bezeztrátového a spolehlivého přenosu signálu po mnoho, mnoho a... mnoho let.

Podtrženo, sečteno – V7 MC1 nebývalým způsobem usnadní vašemu zvukaři cestu za plným a bohatým zvukem vašeho bezdrátového mikrofonního systému. I s minimálními zásahy se totiž vždy dopracuje k tomu nejlepšímu zvuku

Nominaci na ocenění NAMM TEC Award 2018 v kategorii mikrofonů pro koncertní použití.

Nominaci na ocenění NAMM TEC Award 2018 v kategorii mikrofonů pro koncertní použití.

Pod záštitou nadace NAMM Foundation jsou ocenění NAMM TEC Awards každoročně udělována jako pocta pro jednotlivce, společnosti a technické inovace, které stojí za současnými zvukovými nahrávkami, ozvučováním živé hudební produkce, filmů, televizní tvorby, za zvukem video her i dalších mediálních formátů.

Oznámení o nominaci navazuje na dvouměsíční hlasování o technicky výjimečných a inspirativních produktech a projektech, které významným způsobem ovlivňují současný zvuk a hudební tvorbu. Tohoto hlasování a pečlivého rozhodování se účastní respektované osobnosti audio průmyslu od zástupců odborných médí,, přes představitele NAMM, až po aktivní profesionály a organizace. 

Chcete poradit s výběrem mikrofonu nebo si některý z naší nabídky vyzkoušet u nás?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com