sE V7 BFG není tajné heslo, ale speciální značková edice Billy Gibbons mikrofonu V7 firmy sE Electronics.

sE V7 BFG není tajné heslo, ale speciální značková edice Billy Gibbons mikrofonu V7 firmy sE Electronics.

Novinky

Společnost sE Electronics je nesmírně hrdá, že může na letošním zimním veletrhu NAMM představit model V7 BFG, vytvořený ve spolupráci s Billym F. Gibbonsem, známého zejména jako kytaristu skupiny ZZ Top.

Jedná se o speciální pochromovanou značkovou edici proslulého dynamického mikrofonu sE V7, který byl mj. nominován na cenu TEC-Award.

„V7 jedním slovem? Perfectamundo!“

Billy F. Gibbons , ZZ Top

V7 BFG je značkový zpěvový mikrofon vyrobený pro jedinečného Billyho F. Gibbonse. Většina lidí ho zná zejména jako kytaristu a zpěváka legendární americké rockové skupiny ZZ Top. Billy Gibbons se pravidelně objevuje na špici žebříčku nejlepších kytaristů všech dob. Společnost sE Electronics o něm říká: „Tento člen Rock'n Rollové síně slávy a ikonický blues-rockový kytarista z Texasu hraje a koncertuje už několik desetiletí a po hudební stránce je stále hyperaktivní se skupinami The Kings of Chaos, BFG's a v neposlední řadě ZZ Top!“

V7 BFG je dynamický zpěvový mikrofon do ruky se superkardioidní směrovou charakteristikou, který má „jiskřivý, otevřený zvuk a dokonale zachycuje váš hlas tím nejpřirozenějším způsobem, jaký jste kdy na scéně slyšeli.“ Promyšlená konstrukce mikrofonní vložky pomáhá izolovat zpěvákův hlas od ostatních nástrojů, což zajišťuje výraznou odolnost proti zpětné vazbě, a její zcela nový patentovaný odpružený držák efektivně chrání vložku před mechanickými vibracemi a vyznačuje se tak nejnižším rušením způsobeným manipulací s mikrofonem ve své třídě.

Mikrofon V7 BFG se pyšní speciálním zakázkovým chromovým povrchem a nachovým vnitřním filtrem. Standardně se dodává s mikrofonním držákem a závitovým adaptérem, váčkem z umělé kůže, čistícím ubrouskem z mikrovlákna, se štítkem V7 BFG, dvěma BFG značkovými zakázkovými gelovými trsátky Jim Dunlop a náhradním černým vnitřním filtrem.

Chcete poradit s výběrem mikrofonu, nebo si některý z naší  nabídky vyzkoušet přímo u nás?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com