Rychlé rozšíření komunikačních systémů Phonak Roger napříč zábavním průmyslem

Rychlé rozšíření komunikačních systémů Phonak Roger napříč zábavním průmyslem

Novinky

In-ear odposlechy Phonak Roger Earpiece, které jsou určeny především pro studiové profesionály, jsou nyní široce využívány napříč celým zábavním průmyslem.

Roger Earpiece dostává důvěru při tvorbě mnoha nejnovějších filmových trháků a televizních show, (například veleúspěšný sitkom  Modern Family.) V nedávné době začala s touto technologií pracovat také BBC (video) i další významné vysílací společnosti.

Vylepšení funkčnosti a flexibility systému, ke kterému došlo v srpnu roku 2017, vedlo například k neomezenému dosahu komunikace napříč několika místnostmi. Díky novým vlastnostem se tento odposlechový systém stal v produkčním odvětví doslova nezbytným. Dokonce i Johnny Depp nedávno připustil, aby své repliky dostával do ucha skrze in-ear sluchátko.

Technologie Roger pracuje s nejnovějšími digitálními standardy a operuje v bezlicenčním pásmu 2,4 GHz. Tento bezdrátový komunikační systém je tvořen drobným – prakticky neviditelným – sluchátkem Roger Earpiece, které je pohodlně skryto v posluchačově uchu, a také několika různými typy vysílačů. Systémy Roger jsou vhodné pro lidi pracující v oblasti televizního a rozhlasového vysílání, v médiích a show-byznysu – pro lidi, kteří se při své činnosti potřebují ve velkém prostoru spolehnout na několikahodinovou a bezproblémovou komunikaci s
režiséry, producenty a zvukovými techniky.

Evert Dijkstra, výkonný ředitel Phonak Communication AG, k tomu řekl: „Rozšířením systému Roger v rámci zábavního průmyslu jsme velmi potěšeni. Totéž platí i o zpětné vazbě našich uživatelů, která hovoří o výhodách diskrétního a snadného použití a instalace. Pro tým společnosti Phonak je taková odezva velikou motivací.“

Soubory ke stažení​

Chcete se  o systému Roger Earpiece a možnostech jeho využití dovědět více?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com