Origin Acoustics cílí na významné tržní segmenty – promluvte si s vaším audiem.

Origin Acoustics cílí na významné tržní segmenty – promluvte si s vaším audiem.

Novinky

Společnost Origin Acoustics cílí hned na dva významné tržní segmenty: zatímco jeden z nich je zaměřen na širší skupinu spotřebitelů, druhý naplňuje „nekompromisní“ poptávku po vysoce kvalitních a špičkových produktech.

V prvním případě výrobce Origin Acoustics spoléhá na výhody integrace hlasového ovládání Amazon Echo Dot do svých zvukových systémů. Díky montážním systémům firemních vestavěných reproduktorů jsou jednotky Dot instalovány přímo do stropu a pomocí Cat kabelu jsou připojeny k novým zesilovačům Valet. „Pokud se podíváte na to, jak se toto odvětví v příštích několika letech promění, musíte si nutně položit otázku, proč bychom se vlastně měli – jako průmysl – pokoušet zasahovat do jednoho z nejprodávanějších spotřebních produktů a angažovat se v něčem takovém, jako je vícekanálový zesilovač?“, ptá se Jeremy Burkhardt, ředitel společnosti Origin Acoustics.  (vpravo)„Nezapomínejte, že tato zařízení má ve svých domovech již 35 milionu uživatelů.“

„Pokud sledujete, kam směřuje, a jakým způsobem se mění možnosti umělé inteligence, máte pouze dvě možnosti – přehlížet to, a nebo s tím držet krok.“

Jeremy Burkhardt, ředitel společnosti Origin Acoustics.

Pomocí aktivní technologie hlasového ovládání mohou uživatelé například požádat systém o více informací o obsahu, který právě sledují v televizi. Systém následně ztlumí zvuk televize, přehraje odpověď na dotaz a po dokončení zprávy znovu obnoví zvuk TV. „Mám radost, že mohu dnes stávajícím dodavatelům nabídnout způsob, jakým vydělat více peněz.“, dodává Burkhardt. (na obrázku vpravo)

Origin také nově představil služby a produkty řady Cinema Design, která se zaměřuje na špičkové audio systémy, které jsou optimalizované pro domácí kina v prostoru s ne příliš ideálními akustickými vlastnostmi. V nabídce těchto služeb lze nalézt kompletní návrh zvukového řešení a odborné konzultace, včetně aplikace, která posbírá údaje o daném prostoru a odešle je k vyhodnocení společnosti Origin. S těmito informacemi mohou zástupci Origin Acoustics nejen vybavit klienta reproduktory z nové řady Marquee Cinema Collection, ale mohou také – díky partnerství se společností Art Novion – navrhnout nutné akustické úpravy.

Mezi další novinky, které výrobce představil na veletrhu CEIDA 2017, patří dva nové modely řady Composer Soundbar, a sice jeden tradiční soundbar a jeden třídílný LCR systém. Novinkou jsou také subwoofery řady Deep Subwoofer Collection, které jsou konstruovány tak, aby kromě svých zvukových kvalit vynikly rovněž jako „kus nábytku“ (nejde tedy pouze o velké černé bedny). Své aktualizace se dočkaly rovněž řady Director a Composer, které nabízejí interiérové reproduktory velmi decentních rozměrů a s velice snadnou instalací. V neposlední řadě je nutné uvést pokračující partnerství se společností Bang & Olufsen, ze kterého vzešla čerstvě debutující řada Terrestrial, v níž jsou zahrnuty modulární line array reproduktory pro venkovní použití.

Chcete ozvučit nejen váš interiér, ale např. i terasu,, bazén, pergolu,...?  Poradíme vám.

Ondřej Žatečka

ondrej.zatecka@audiopro.cz+420 603 434 922

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com