Nový zesilovač VALET společnosti Origin Acoustics se spojuje s populárními zdroji hudby přes hlasové ovládání Alexa

Nový zesilovač VALET společnosti Origin Acoustics se spojuje s populárními zdroji hudby přes hlasové ovládání Alexa

Novinky

Připojte Valet k asistentovi Amazon Echo Dot a vytvořte jednoduchý, interaktivní čtyřzónový audio systém.

Společnost Origin Acoustics, světová jednička ve výrobě architektonických zvukových zařízení s hrdostí oznamuje svůj vstup do světa hlasem ovládaných audio systémů. Zesilovač Valet se jednoduchou integrací propojí s chytrým reproduktorem Amazon Echo Dot a společně vytvářejí interaktivní čtyřzónový systém. Zesilovač Valet se skládá z osmi 50W kanálů a je možné ho připojit k široké škále reproduktorů, kterým zajistí dostatečnou energii pro dosažení značných úrovní hlasitosti.

Každá ze čtyř stereo zón je vybavena přípojkou RJ45, která napájí Dot přes standardní kabel CAT5/6 a zároveň se přes ni vrací zvukový signál zpět do zesilovače. Díky využití zvukového výstupu Dotu je možné přehrávat jak hudbu, tak i hlas Alexy přes reproduktory v místnosti. To znamená obrovské vylepšení zvukové kvality oproti původnímu vnitřnímu reproduktoru v Dotu nebo i původnímu většímu měniči, kterým byl dříve Echo Dot vybaven.

Přímo přes systém Dot máte přístup ke knihovnám Amazon Music, Spotify®, Pandora®, iHeartRadio, TuneIn nebo SiriusXM, které si můžete přehrávat. Prostřednictvím systému lze dále přehrávat i externí zdroje. Patentovaný Valet tlumící obvod pak dokáže ztlumit tento zdroj ve chvíli, kdy oslovíte Alexu a zase ho zpět zesílí,po dokončení zadání. Pro každou zónu je také vyhrazen jeden 12V spínač, který slouží k dodatečné aktivaci zařízení třetích stran prostřednictvím asistenta Alexa.

Estetického splynutí Dotu s místností dosáhnete snadno díky patentovanému rychloupínacímu systému společnosti Origin, ke kterému nepotřebujete žádné nářadí. Dot je možné upevnit na strop za stejnou perforovanou reproduktorovou mřížku, jaká se používá u stropních reproduktorů řady Director o rozměrech od 5“ do 10“, takže je v místnosti prakticky neviditelný, ale přitom je snadné ho aktivovat hlasem. Připojit lze až čtyři Doty. Vzhledem k tomu, že spolu dokáží vzájemně komunikovat, celý dům se stává jedním velkým interaktivním hřištěm.

Nový zesilovač Valet je společným dítětem zakladatele společnosti Origin Acoustics Jeremyho Burkhardta a člena rady asociace CEDIA Joea Whitakera ze společnosti The Thoughtful Home.

„Pozorovali jsme, jak se díky rychlému rozvoji technologií v posledních letech hlasové ovládání stále více prosazuje,“ vysvětluje Jerery Burkhardt. „Zesilovač Valet umožní jednoduše aplikovat tuto technologii a stane se realitou pro miliony domácností po celém světě.“

Chcete se o reprosoustavách, zesilovačích a dalších produktech Origin Acoustics dovědět více?

Ondřej Žatečka

ondrej.zatecka@audiopro.cz+420 603 434 922

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com