MXE5 – první člen nové řady maticových mixážních procesorů MXE od Dynacordu

MXE5 – první člen nové řady maticových mixážních procesorů MXE od Dynacordu

Novinky

Audio matice 24x24 pracuje s možnostmi vedení signálu i mixážními funkcemi. Vyznačuje se 12 analogovými mikrofonními/linkovými vstupy a osmi linkovými výstupy. MXE5 slouží zároveň jako komunikační hub pro všechny IP periferie a na systémové úrovni poskytuje komplexní dohled nad veškerými příkazy.

Nejvyšší zvuková kvalita

MXE5 díky využití pokročilého DSP procesoru poskytuje mimořádnou zvukovou kvalitu. Procesor pracuje se vzorkovací frekvencí 96 kHz, s dynamickou odezvou více než 118 dB a ve srovnání s konkurencí i s nejnižší latencí méně než 0,22 ms.

Připraven k širokému uplatnění

MXE5 je navržen pro konzultanty, produkční společnosti a systémové integrátory, kteří vyžadují tu nejvyšší kvalitu zvuku a nekompromisní odbavení živé produkce.

Postaveno na komplexním softwarovém řešení

MXE5 je zcela integrován se softwarem Dynacord SONICUE. Tento software pro ozvučovací systémy patří k nejfunkčnějším řešením na trhu, poskytuje ucelené ovládání a snadný a intuitivní provoz. MXE5 využívá rovněž plug-in, který mu za účelem rozšířeného ovládání a monitoringu umožňuje integraci do systémů Q-SYS

Pro účely mixu a vedení signálu

MXE5 není „jen“ výkonným maticovým systémem, uživatelům nabízí i mnoho dalších funkcí. Funguje rovněž jako „systémový manažer“ a OCA kontroler pro kompletní možnosti monitoringu a dohled nad systémem.

Uživatelsky přizpůsobené ovládání

Uživatelsky přizpůsobené ovládání

Díky softwaru SONICUE je možné k procesoru MXE5 přiřadit personalizované funkce, definovat oprávnění pro správu systému a provádět GPIO konfiguraci.

K dokoupení zvlášť je k dispozici též dotykový panel TPC-1, který se vyznačuje štíhlým designem a 5,7“ HD displejem.

Chcete se o systémech Dynacord dovědět více nebo potřebujete poradit s ozvučením nejrůznějších vnitřních i venkovních prostor?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com