Dynacord představuje SONICUE – nový software pro ozvučovací aparatury

Dynacord představuje SONICUE – nový software pro ozvučovací aparatury

Novinky

Nový systémově zaměřený software navržený pro touch and mix obsluhu je nyní dostupný pro Windows, následovat bude i podpora pro operační systémy OSX, Android, Linux a iOS.

SONICUE je nový systémově zaměřený software společnosti Dynacord navržený tak, aby řešil problémy, s nimiž se reálně potýkají zvukaři po celém světě, pro které je čas jedním ze zásadních měřítek. SONICUE je kompatibilní s výrobní řadou zesilovačů Dynacord TGX a IPX a rovněž se všemi modely vybavenými síťovým a DSP modulem RCM-28 OMNEO. Jeho unikátní interaktivní design poskytuje jasný a komplexní přehled o systému, takže je mnohem rychlejší ho nastavit, vyladit a ovládat ozvučovací systémy s minimálním vynaloženým úsilím.

SONICUE je navržen tak, aby splňoval základní filosofii jednoduchosti, srozumitelnosti a transparentnosti a zároveň přistupoval k celému ozvučovacímu systému. Návrhy systémů lze vytvářet od nuly nebo je postavit na importovaných souborech z aplikace pro odhad reproduktorů jako je například připravovaný software PREVIEW společnosti Electro-Voice. Nový uživatelský interaktivní design umožňuje operátorům přímý, ničím nekomplikovaný přístup ke každému parametru ozvučovací aparatury a to dokonce přímo z reproduktorů.

Díky vícestupňovému kaskádovitému pojetí softwaru SONICUE je snadné získat přehled a dělat úpravy a zároveň sledovat jednotlivé parametry z panelu podnabídky, aniž byste museli zavřít všechna nadřazená menu. Často využívané funkce je možné připnout do hlavní nabídky buď dočasně nebo trvale.

Svým automatizovaným fungováním a kontrolami nastavení pro klid uživatele a praktickými funkcemi jako je vícevrstevné pracovní rozhraní s možností přiblížení je SONICUE vyvinutý skutečně pro projektanty zvukových aparatur. Je navržen pro touch and mix obsluhu a v současnosti je dostupný pro operační systém Windows s tím, že příští verze budou podporovat i systémy OSX, Android, Linux a iOS.

SONICUE je systémově založené řešení, které pochopí uživatel každé úrovně a které pomůže svému majiteli splnit zadaný úkol, bez ohledu na to, jak jednoduchý nebo složitý se může zdát.

Chcete se dovědět více o produktech a technologiích Dynacord nebo potřebujete poradit s ozvučením jakéhokoli většího i menšího prostoru, výběrem vhodného mikrofonu, apod?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com