Magazín Commercial Integrator udělil společnosti Cambridge Sound Management cenu Brand Leader Award za zpracování zvuku

Magazín Commercial Integrator udělil společnosti Cambridge Sound Management cenu Brand Leader Award za zpracování zvuku

Novinky

Společnost CSM – , největší světový poskytovatel technologie pro maskování zvuku, s potěšením oznamuje, že za rok 2015 získala cenu magazínu Commercial Integrator Brand Leader Award v kategorii Zpracování zvuku.

Vítězové byli prostřednictvím ankety vybráni z celé databáze magazínu Commercial Integrator. Více než 46 % respondentů označilo společnost Cambridge Sound Management za svoji „nejoblíbenější značku“ v kategorii akustických produktů – což je dvakrát více, než získal další soutěžící v pořadí. Kromě toho průzkum zjistil, že 47 % z dotázaných instalačních firem používalo produkty společnosti Cambridge Sound Management v posledních dvou letech – to je častěji než v případě jiných soutěžících značek a znamená to třikrát více hlasů, než získala jakákoli jiná společnost zabývající se maskováním zvuku.

CSM je autorem direct-field technologie pro maskování zvuku. QtPro™. QtPro se instaluje snáze než starší systémy a integrátorům umožňuje, aby svým klientům poskytli řešení, které chrání soukromí hovoru a omezuje rušivé hluky téměř každého pracoviště.

„Integrátoři jsou neodmyslitelnou součástí našeho podnikání a nás těší, když slyšíme, že značka Cambridge Sound Management má v komunitě integrátorů tak pozitivní ohlas,“ říká Christopher Calisi, generální ředitel společnosti Cambridge Sound Management. „Toto ocenění je dalším potvrzení toho, že našim partnerům poskytujeme skvělé služby a produkty. I do budoucna budeme usilovat, abychom tuto úroveň každý rok obhájili.“

 • Související články:
  Potřebujete komunikovat tak, aby vás nikdo neposlouchal nebo naopak nechcete být rušeni okolím?. čtěte ZDE.

Zaujala vás technologie sound maskingu? Chcete se dovědět více o možnostech jejího využití?

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com