Potřebujete komunikovat tak, aby vás nikdo neposlouchal nebo naopak nechcete být rušeni okolím?

Potřebujete komunikovat tak, aby vás nikdo neposlouchal nebo naopak nechcete být rušeni okolím?

Řešení

Klid, soukromí, ticho,... jsou skutečnosti, které občas preferuje každý člověk. Stupeň akustického komfortu - zvukových vjemů v našem okolí ať už chceme nebo ne, zcela jistě ovlivňuje naši práci, soustředění i náladu.

Americká společnost CSM (Cambridge Sound Management) problematiku akustického soukromí přenesla do své technologie tzv. Sound Maskingu – maskování zvuku nebo, chcete-li překrytí zvukem.

V čem tento systém spočívá? Zjednodušeně řečeno: do požadovaného prostoru se vysílá uniformní zvuk (šum), který při vstupu do takto vybaveného prostoru nevnímáte. Charakterem je podobný šumu větru, je však upraven do pásma lidské řeči. Instalací malých „reproduktorů“  – tzv emitorů do předem vytýčených zón, tak vytvoříte místa, ve kterých je maskována probíhající komunikace. Malé zvukové emitory jsou umístěny u stropu a poskytují pokrytí v rozsahu 180°.

Využití technologie maskování zvuku v praxi je neomezené. Uplatňuje se v oblasti komerční i průmyslové. Logicky se nabízejí instalace např. v open space kancelářích, v otevřených halách - v bankách, na letištích, v knihovnách, call centrech nebo vědeckých pracovištích...

Zcela jiný náhled na maskování zvuku může být např. ve zdravotnictví, jednak z pohledu lečebného, ale i sdělování čistě osobních informací. Sound masking funguje i v rámci komunikace za zavřenými dveřmi. V místnosti, ve které je systém instalován sice slyšíte konverzaci, ale za dveřmi již nejste schopni rozeznat o čem je.

Pokud si myslíte, že se tento systém hodí i pro váš obor či podnikání, oslovte nás pro nezávaznou studii – nabídku. Rádi vám poradíme. Využijte přímého kontaktu na našeho obchodníka – viz. níže.

Nejste spokojeni s technickým vybavením vašich jednacích prostor, rádi vám nezávazně poradíme, více naleznete také zde: www.zasedackanaklic.cz

Máte zájem o bližší informace nebo potřebujete poradit s podobným řešením?

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com