Komunikátory Vokkero do hlučného prostředí – chraňte váš sluch, jeho poškození je většinou nevratné.

Komunikátory Vokkero do hlučného prostředí – chraňte váš sluch, jeho poškození je většinou nevratné.

Novinky

Průmyslové komunikáty Vokkero – Guardian jsou určeny pro obousměrnou komunikaci pracovních a bezpečnostních týmů. Odolnou konstrukcí jsou ideální pro použití v nejrůznějším vnitřním i venkovním prostředí se zvýšenou hladinou hluku.

V náročných podmínkách průmyslu, výrobních hal, ve stavebnictví, ale i zdravotnictví nabízejí svým uživatelům srozumitelnou, přirozenou a spolehlivou komunikaci a to na vzdálenost až 1,2 km.

Spojení v týmu je plně duplexní což znamená, že pracovníci mají zcela volné ruce a přitom spolu mohou přirozeně mluvit, aniž by museli křičet. Díky trvalému spojení také nehrozí obvykle nepříjemné „polykání“ prvních slov známé z prostředí klasických vysílaček. Přenos komunikace systému Guardian je navíc šifrovaný až 128bitovým klíčem, a tak je komunikace s tímto systémem zcela bezpečná.

Komunikátory ve verzi BT je možné dokonce spárovat s mobilním telefonem a přijímat přes něj veškeré hovory bez narušení týmové komunikace. Systém Guardian lze také propojit například na stávající komunikaci provozního velína.

Vokkero Guardian je kompatibilní se širokou škálu náhlavních souprav od nenápadných a lehkých sad určených k nošení pod maskou či v přetlakovém obleku, přes standardní „náhlavky“ s mikrofonem na raménku, až po těžké průmyslové headsety sloužící zároveň k ochraně sluchu v hlučných provozech. Vokkero používá spolehlivé průmyslové konektory s pojistkou proti vytržení. Systém byl vyvinut pro Evropský trh, odpovídá tedy bezpečnostním standardům EU.

Zájemcům o systémy Vokkero nabízíme vyzkoušení na místě budoucí instalace a také optimalizaci pro specifické potřeby každého uživatele.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného komunikačního systému pro váš tým. Máme nejrůznější systému k průmyslovému i komerčnímu využití.

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com