Huddly a Lenovo navázaly nové partnerství, jehož cílem jsou chytrá řešení pro týmovou spolupráci

Huddly a Lenovo navázaly nové partnerství, jehož cílem jsou chytrá řešení pro týmovou spolupráci

Novinky

Dánská společnost Huddly a značka Lenovo navázaly partnerství, jehož cílem je výroba inteligentních zařízení a platforem, které mají za úkol zlepšit týmovou spolupráci a firemní produktivitu.

Obě společnosti sdílejí vizi moderního pracoviště zaměřeného na jednoduchost a dobrý pocit zaměstnanců. Kombinace kamer Huddly s prvky umělé inteligence a systémů Lenovo Smart Office v následujících letech zajistí koncovým zákazníkům přístup k těm nejmodernějším technologiím, které jsou určeny pro týmovou spolupráci.

„S tím, jak se mění způsob práce a podoba pracovišť, je pro větší zapojení a produktivitu zaměstnanců nezbytné nasazení nových kolaborativních nástrojů. Společně s firmou Huddly vytváříme pracovní technologie budoucnosti. Výkonné a rozptýlené virtuální týmy dnes potřebují takové nástroje, které dokáží podpořit jejich workflow. Naše partnerství s firmou Huddly nám pomůže v tomto ohledu přinést to nejlepší řešení ve své třídě.“

Joseph Mingori, Generální manažer pro Lenovo Smart Office Business

Nový svazek započne spojením systému Lenovo ThinkSmart Hub 500 s cenami ověnčenou inteligentní kamerou Huddly IQ. Hub 500 představuje specializované „all-in-one“ zařízení do zasedacích místností, které podporuje komunikační platformy Microsoft Teams a Zoom. Jedná se o první z mnoha řešení týmu Smart Office, které má za úkol obstát před složitostmi konferenčních místností a které má společnostem pomoci při přechodu na moderní digitální pracoviště. Po oznámení nového partnerství si uživatelé Hub 500 mohou vychutnat vysoce kvalitní širokoúhlé video značky Huddly, a také prvky umělé inteligence, se kterými pracuje kamera Huddly IQ.

Chcete se o chytrých kamerkách Huddly dovědět více? Poradíme s jejich využitím a jednoduchou implementací. 

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com