Dynacord V600:2 – dvoukanálová verze osvědčeného zesilovače se špičkovými technologiemi

Dynacord V600:2 – dvoukanálová verze osvědčeného zesilovače se špičkovými technologiemi

Novinky

Řadu V Series, která v sobě soustředí zesilovače pro malé a středně velké instalace, uvedla společnost Dynacord v roce 2023 společně s prvním čtyřkanálovým modelem V600:4. Nyní se tato rodina komerčních zesilovačů rozrůstá o dvoukanálovou 600wattovou verzi V600:2, kterou Dynacord  představil na veletrhu ISE 2024 ve španělské Barceloně.

únor 2024

Nový zesilovač je vhodný pro odbavení podkresové hudby, nejrůznějších forem hlášení i pro hlasitější produkci vyžadující vyšší akustický tlak. Ve svých útrobách skrývá stejné funkce a technologie jako čtyřkanálový V600:4. Autoři instalací tak mohou nyní lépe kombinovat různé modely řady V Series a ještě lépe tak vyhovět konkrétnímu zadání projektu.

Uživatelé  V600:2 mohou i zde využívat výhod proprietární technologie powerTANK. Ta funguje prakticky jako rezervoár výkonu a umožňuje jeho flexibilní přerozdělení. Jinými slovy: Díky přímému přístupu k celkovému výkonu 600 wattů může V600:2 podle potřeby dodávat do všech kanálů asymetrický výkon. Díky patentované technologii VLD (Variable Load Drive) lze kanály zesilovače používat bez omezení výstupního výkonu při 4 nebo 8 ohmech, nebo přes 70V nebo 100V vedení.

Novinka opět spoléhá na osvědčené technologie, které beze ztráty výkonu pomáhají snížit provozní náklady a energetickou náročnost instalací. Zatímco funkce ecoRAIL významným způsobem snižuje celkovou spotřebu tím, že při reprodukci podkresové hudby dokáže zajistit takovou úroveň spotřeby, která téměř odpovídá pohotovostnímu standby režimu, technologie APD (Auto Power Down) automaticky vypíná zesilovač v okamžiku, kdy není přítomen žádný zvukový signál. 

V600:2 pracuje také s technologií Dynacord dualCOOL – konvekčním a bezhlučným systémem chlazení, díky kterému je zesilovač možné použít i ve velmi tichém prostředí. Při extrémních teplotních podmínkách se zde aktivuje vestavěný vícestupňový ventilátor, který udržuje zařízení v plném provoz bez omezení, a to i při teplotách až 45 °C. Účinnost a stabilitu těchto zesilovačů i v případě kolísání hlavních zdrojů napájení zajišťuje osvědčený korektor účinku v podobě technologie Power Factor Correction (PFC).

S výškou jedné rackové jednotky a šířkou poloviny racku je V600:2 možné instalovat i tam, kde je prostor nedostatečnou „komoditou“. Díky přibalenému montážnímu příslušenství lze zesilovač bez problémů upevnit v racku i mimo něj, například nenápadně pod pult.  Při montáži do racku se vedle sebe do jedné rackové jednotky vejdou dva zesilovače, čímž efektivně využijete prostor a zároveň zdvojnásobíte počet kanálů a výstupní výkon.

Potřebujete poradit s výběrem vhodné techniky pro ozvučení nejrůznějších vnitřních i venkovních prostor?

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com