Dynacord představil novou řadu špičkových zesilovačů IPX určenou pro fixní instalace

Dynacord představil novou řadu špičkových zesilovačů IPX určenou pro fixní instalace

Novinky

Nekompromisní preciznost: série Dynacord IPX byla navržena a vyrobena v Německu. Dynacord tak navázal na úspěšné uvedení zesilovačů třídy C novým, dosud nevídaným standardem pro zesilovací zvukové systémy ve středních až velkých fixních instalacích.

červen 2018

Série IPX využívá několik patentovaných zesilovacích technologií vyvinutých zkušeným výzkumným týmem techniků společnosti Dynacord. Sestává ze tří čtyřkanálových modelů a jednoho osmikanálového modelu a nabízí výkon 5 kW, 10 kW nebo dokonce 20 kW z jediného zesilovače při využití všech kanálů. Díky vynikajícímu zvukovému přednesu, flexibilitě zapojení a spolehlivosti může řada zesilovačů IPX pokrýt široké spektrum náročných instalací od koncertních sálů, center umění, přes divadla a kostely až po složené ozvučovací systémy na stadionech a v zábavních parcích. K tomu připočítejme velké úspory energie díky novému režimu Dynacord Eco Rail a máme vynikající systém pro každou střední až velkou zvukovou aparaturu.

Vysoká instalační flexibilita a integrace sítě IP

Vysoká instalační flexibilita a integrace sítě IP

Série IPX nabízí vysokou flexibilitu při rozmanitých způsobech instalace. Tu zajišťuje několik možností napájení s využitím patentované technologie VLD (Variable Load Drive) společnosti Dynacord, stejně jako nově vyvinuté paralelní a přemostěné paralelní provozní režimy. Technologie VLD (modely IPX 5:4 a IPX 10:8) umožňuje dosáhnout výstupního výkonu 1250 W na jeden kanál, který lze používat buď při 4 nebo 8 ohmech, nebo přes 70V nebo 100V vedení v režimu přímého buzení.

Vzhledem k tomu, že technici instalující zvukové aparatury stále častěji využívají existující sítě v konstrukci budovy, opora v IP technologii často vede k rychlejší integraci systému a nižším nákladům za montáž, včetně nižší spotřeby kabelů a tedy k celkové úspoře finančních prostředků. Integrované rozhraní OMNEO s primárními a sekundárními porty umožňuje bezchybné použití osmi kanálů ze sítě Dante, zatímco vzdálené a kontrolní mechanismy běží přes protokol OCA (AES70), přístupný pro integraci třetích stran. Záložní možnosti představují glitch-free a RSTP (Rapid Spanning Tree Protocol), které by měly vyhovět individuálním požadavkům a stávající infrastruktuřeI am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Pokročilé ovládání výkonu pro snížení nákladů a bezvadný výkon, dokonce i ve stížených podmínkách

Pokročilé ovládání výkonu pro snížení nákladů a bezvadný výkon, dokonce i ve stížených podmínkách

Nová technologie Eco Rail, vyvinutá ve společnosti Dynacord, pomáhá snížit celkovou spotřebu energie až o polovinu a tím chrání životní prostředí a významně snižuje celkové náklady na provoz systému, přitom však vždy zachovává vysokou zvukovou kvalitu a provozní bezpečnost. Zesilovač a zdroj jsou plně ovládané digitálním signálovým procesorem, který bez přestání sleduje až 280 parametrů současně, aby bylo zajištěno, že i při ztížených provozních podmínkách, jako je například kolísání napětí v síti, se série Dynacord IPX nepřepne do ochranného režimu a nepřestane fungovat, ale naopak bude pracovat s nejvyšším možným výkonem.

Nejdůmyslnější digitální zpracování signálu dostupné na trhu

Nejdůmyslnější digitální zpracování signálu dostupné na trhu

Série IPX nabízí pokročilé digitální zpracování signálu s vysokým rozlišením při 96 kHz pro co nejvyšší výkon, interní konverzi z analogového na digitální signál s ultrakrátkou latencí a vynikající poměr signálu k šumu. Tři DSP bloky jsou rozděleny ke třem ovladačům - uživatelskému, skupinovému a reproduktorovému - přičemž každý z nich disponuje širokou škálou možností ekvalizace, zpoždění a hlasitosti a dokonce asymetrickými filtry, aby se systém dokázal přizpůsobit téměř jakémukoliv způsobu použití. Úplná vzdálená správa a řízení jsou dostupné přes výkonný software IRIS-Net a umožňují bezproblémové zapojení zesilovačů IPX jak do stávajících, tak do nových zvukových aparatur.

Dynacord Junction Temperature Modeling

Dynacord Junction Temperature Modeling

JTM – modelace provozní teploty – je nová technologie ukrytá v zesilovačích Dynacord IPX a TGX, zaručující audio systémům ještě vyšší úroveň spolehlivosti.

Více o této technologii se dovíte ZDE.

Přehled dostupných modelů*
IPX 5:4   (4 x 1250 W @ 4 Ω) 
IPX 10:8 (8 x 1250 W @ 4 Ω)
IPX 10:4 (4 x 2500 W @ 4 Ω)
IPX 20:4 (4 x 5000 W @ 4 Ω)
*měřeno při použití všech kanálů am text block. 

O rozhraní OMNEO:
OMNEO je strukturální přístup k připojování zařízení, která vyžadují výměnu informací, jako je třeba zvukový obsah nebo ovládání. Vychází z mnoha různých technologií včetně IP a otevřených veřejných norem a podporuje dnešní technologie, jako je například Dante společnosti Audinate, přitom však vyhovuje budoucím normám. OMNEO nabízí síťové řešení na profesionální úrovni, které poskytuje vzájemnou součinnost, unikátní funkce pro jednodušší instalaci, lepší výkon a větší škálovatelnost než jakákoli jiná IP nabídka na trhu.

Chcete vědět více o zesilovačích a reprosoustavách  Dynacord?  Nebo potřebujete poradit s ozvučením?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com