DynaCaster už není jen jeden!

DynaCaster už není jen jeden!

Novinky

sE Electronics představují profesionální a elegantní mikrofony DynaCaster DCM3 a DCM6

prosinec 2022

Vůbec první studiový dynamický mikrofon společnosti sE Electronics – model DynaCaster DCM8 – se rok od svého uvedení stává součástí početnější rodiny. sE Electronics totiž přichází s modely DCM3 a DCM6, které jsou tak jako jejich starší sourozenec připraveny zjednodušit tvůrčí proces muzikantů a dalších kreativců.

Díky vestavěnému předzesilovači DYNAMITE s +30 dB čistého a transparentního zesílení je model DynaCaster DCM6 mnohonásobně hlasitější než typický dynamický mikrofon. Jediným stisknutím tlačítka zde dokážete zažehnat potřebu objemného externího preampu a snížit úroveň zemního šumu tak, abyste i při maximálním vybuzení dosáhli čisté a zřetelné nahrávky.

Oba dva modely – DCM3 i DCM6 – jsou vybaveny kardioidní kapslí, jejíž frekvenční odezva dokáže u libovolného typu hlasu vytvořit jemný, přirozený a „intimní“ zvukový charakter. S integrovaným pop filtrem, odpruženým a otočným uchycením na mikrofonní stojan jsou tyto mikrofony připraveny k profesionálnímu využití ihned po vybalení z krabice, tj. bez dalších nákladů.

Bez ohledu na to, zda točíte ve studiu, vysíláte v rádiu, nebo vytváříte obsah v pohodlí domova, celokovové šasi, elegantní vzhled a integrované prvky, díky kterým nepotřebujete  pracovat s nevzhledným externím držákem či pop filtrem, dělají z modelů DCM3 a DCM6 ideální mikrofony před „oči kamer“.

Chcete poradit s výběrem vhodného mikrofonu? Na živá vystoupení i do studia nebo na ozvučení vašeho nástroje. Přijďte si je k nám vyzkoušet.

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com