DynaCaster – vůbec první studiový dynamický mikrofon společnosti sE Electronics

DynaCaster – vůbec první studiový dynamický mikrofon společnosti sE Electronics

Novinky

Kompaktní systém „vše v jednom“, revoluční kapsle V SERIES a nově i DYNAMITE. Celokovová konstrukce připomínající spíše obrněný transportér. Mimořádná kompatibilita. Astronomický výkon, ale přízemní cena. To je DynaCaster!

Ať už vytváříte podcasty, živě streamujete, hrajete s přáteli hry, a nebo nahráváte skladby ve studiu, vestavěný předzesilovač DYNAMITE a diskrétní třívrstvý pop filtr udělají z mikrofonu DynaCaster vašeho dokonalého part'áka!

Jediným cvaknutím přepínače aktivujete phantomové napájení (+48V) integrovaného preampu DYNAMITE, který vám okamžitě nabídne „eruptivních“ +30 dB čistého a transparentního zesílení. Díky tomu, že je DynaCaster mnohonásobně hlasitější než typický dynamický mikrofon, nepotřebujete investovat do dalších externích předzesilovačů. Zvuk mikrofonu lze pro různé účely přednastavit pomocí šesti sofistikovaných ekvalizačních presetů pod zapuštěnými přepínači, jejichž provedení vás ochrání před nechtěnou změnou nastavení.

Kardioidní kapsle DMC8, která konstrukčně vychází z úspěšné a prověřené technologie V SERIES, dokáže zachytit zvuk přirozeně a takřka „intimním“ způsobem v nejrůznějších situacích, v nichž obvykle pracují zpěváci, tvůrci podcastů a streamů, hudebníci, zvukaři či producenti. Díky integrovanému třívrstvému pop filtru a patentovanému odpružení pracuje DynaCaster s vlastní okamžitou ochranou proti plosivním hláskám i silným poryvům větru. Vzhledem k tomu, že nepotřebuje objemný externí pop filtr či držák, jedná sE rovněž o ideální mikrofon „před kamery“. DynaCaster lze navíc velmi snadno rozebrat a vyčistit pro bezpečnější studiové použití v časech pandemie.

Zvuk mikrofonu DynaCaster je „hřejivý, velký a přirozený s krásným podáním výšek a výbornými vlastnostmi pro snímání vokálů, elektrické kytary či bicích.

Alberto Vaz, studiový a FOH zvukař Sheryl Crow

Díky velkému rozsahu otáčení, chytrému „side-by-side“ držáku a pozlacenému XLR konektoru je DynaCaster kompatibilní s celou řadou stojanů a dokonce i s mikrofonními rameny typu desk boom. Celokovové tělo se vyznačuje mimořádně kvalitní povrchovou úpravou, je připraveno na dlouholetý a náročný provoz a je silně chráněno proti elektrickému rušení.

Mikrofon DynaCaster si v sobě nese DNA profesionálního studiového mikrofonu a zároveň je „tažným koněm“, který odvede spoustu práce tak, abyste se vy mohli soustředit na kreativní část tvorby. Zatímco saháte po hvězdách, DynaCaster vám za „pozemské ceny“ nabídne galaktický výkon.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného zpěvového či nástrojového mikrofonu? Nebo si chcete některý z naší nabídky rovnou vyzkoušet?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com