Clear-Com oznámil očekávanou integraci systémů HelixNet do základní stanice Arcadia

Clear-Com oznámil očekávanou integraci systémů HelixNet do základní stanice Arcadia

Novinky

Navzdory kompaktnímu provedení jedné rackové jednotky dokáže Arcadia odbavit bezdrátové systémy FreeSpeak, analogové partyline systémy a nyní i digitální partyline systémy HelixNet. Nyní s podporou více než 100 beltpacků. 

Společnost Clear-Com přichází s aktualizacemi základní stanice Arcadia. Mezi novými vlastnostmi je i očekávaná integrace digitálních partyline systémů HelixNet, díky které tato škálovatelná IP platforma představuje skutečně mimořádnou „hybnou sílu“ velkých interkomových systému s více než 100 připojenými beltpacky a 180 porty! Cenami ověnčená Arcadia (v provedení 1RU) umožňuje připojení kabelových i bezdrátových analogových a digitálních interkomových systémů (podpora protokolu Dante). Arcadia podporuje současný provoz celé řady bezdrátových řešení, která operují v pásmech 1,9 GHz, 2,4 GHz a 5 GHz. Mezi nejnovějšími aktualizacemi jsou také 5GHz skenovací utilita pro systémy FreeSpeak Edge anebo navýšení kapacity připojených beltpacků FreeSpeak a licencovaných portů.

Díky podpoře až 64 koncových bodů HelixNet – včetně dálkových stanic HelixNet, reproduktorových stanic a beltpacků – odbavených skrze 24 kanálů je Arcadia dokonale připravena i pro ty největší interkomové systémy. Skenovací 5GHz utilita zobrazí a doporučí otevřené frekvenční kanály pro vysílače a beltpacky FreeSpeak Edge. Uživatelům tak pomůže nastavit bezdrátový systém bez interferencí s provozem jiných Wi-Fi zařízení.

Arcadia se dočkala navýšení již tak štědré kapacity portů a nyní pracuje se 128 IP porty (původně 96). Uživatelům umožňuje připojit dalších osm beltpacků FreeSpeak, tedy celkově 40 (původně 32), a až 24 portů je připraveno pro kanály HelixNet. Kromě toho jsou zde k dispozici 4- a 2vodičové porty a až 64 audio portů Dante.

Díky zpětné vazbě rozsáhlé a rozmanité uživatelské základny systémů Clear-Com je Arcadia skvěle připravena na nejrůznější způsoby využití od nasazení při firemních eventech, které jsou vysílány do poboček po celém světě, přes lokální akce až po ty nejkomplikovanější živé produkce

Všichni čekali na integraci systémů HelixNet. Nadšení zákazníků z této nové funkce pro nás bylo povzbuzující. Jsou potěšeni provedením integrace i kapacitou, kterou je zařízení v jedné rackové jednotce schopno nabídnout. S touto aktualizací Arcadia podporuje 24 kanálů HelixNet s 64 koncovými body. Do budoucna počítáme s dalšími novými funkcemi.

Kari Eythorsson, Product Manager – Clear-Com

Potřebujete poradit nebo se chcete o možnostech využití interkomů dovědět více? 

Ivan Lehký

ivan.lehky@audiopro.cz+420 603 884 772

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com