Bluetooth náhlavní sada nebo iPhone slouží pro diskrétní interkomové spojení – nejnovější technologie Agent-IC společnosti Clear-Com

Bluetooth náhlavní sada nebo iPhone slouží pro diskrétní interkomové spojení – nejnovější technologie Agent-IC společnosti Clear-Com

Novinky

Na veletrhu IBC2018 představí společnost Clear-Com® nejnovější verzi zavedené aplikace Agent-IC (Agent-IC 2.2), která rozšiřuje interkomový přístup pro mobilní zařízení jako například Apple® Watch. Tato aktualizace aplikace Agent-IC, která se na evropském trhu objevuje poprvé, nabízí podporu všech tří verzí hodinek Apple Watch a rozšiřuje tak rozhraní pro ovládání přes aplikaci Agent-IC na všechna přenosná zařízení Apple.

Zavedená aplikace Agent-IC, kterou lze nyní stáhnout z App store, umožňuje připojení smartphonů a tabletů k základnímu systému Clear Com Eclipse-HX nebo k LQ řadě IP rozhraní, které usnadňuje spojení s jakýmkoliv systémem Partyline ať už místní nebo vzdálené. Nyní s touto volitelnou novou funkcí aplikace Agent-IC 2.2 už uživatelé hodinek Apple Watch nemusejí pro zahájení hovoru nebo odpověď na příchozí hovor používat iPhone. Výrazným poklepáním na zápěstí jsou uživatelé Apple Watch zřetelně a přitom diskrétně upozorněni na příchozí interkomový hovor, okamžitě vidí I.D. volajícího a mohou odpovědět přes připojenou Bluetooth náhlavní sadu nebo iPhone. Diskrétní hmatová signalizace na zápěstí zajišťuje, že uživatel hovory nezmešká ani při vysoké míře okolního hluku. Uživatelé mohou sledovat hovor i přímo na displeji hodinek, takže nemusejí sahat po iPhonu ve chvílích, kdy se to právě nehodí.

„Vzhledem k tomu, že podle podílu na trhu jde o nejznámější značku mobilních zařízení, jsme nadšeni z toho, že můžeme rozšířit kompatibilitu aplikace Agent-IC i o hodinky Apple Watch a předat tak zkušenosti a výhody našich produktů i početné skupině stávajících majitelů hodinek Apple Watch využívajích interkomy Clear-Com.

Peter Stallard,, produktový manažer společnosti Clear-Com.

Rozhraní aplikace Agent-IC na hodinkách Apple Watch zahrnuje vstupní menu, které umožňuje volbu hostitelského interkomu a uživatelského profilu pomocí korunky Digital Crown na hodinkách, a tlačítka na displeji pak slouží k zahájení nebo ukončení spojení.

„Aplikace Agent-IC už funguje na zařízeních Android včetně těch přenosných a míra jejího využití roste velmi rychlým tempem. Tato nová kompatibilita pozvedne využívání aplikace Agent-IC na novou úroveň.“, dodává Peter Stallard

 • Prezentace Clear-Com produktů v našem produktovém katalogu ZDE.

Chcete se dovědět více o možnostech využití interkomových systémů společnosti Clear-Com?

Ivan Lehký

ivan.lehky@audiopro.cz+420 603 884 772

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com