Phonak Communications

Rychlé rozšíření komunikačních systémů Phonak Roger napříč zábavním průmyslem

Roger Earpiece dostává důvěru při tvorbě mnoha nejnovějších filmových trháků a televizních show, (například veleúspěšný sitkom Modern Family.)  V nedávné době začala s touto technologií pracovat také BBC (video) i další významné vysílací společnosti.

Vylepšení funkčnosti a flexibility systému, ke kterému došlo v srpnu roku 2017, vedlo například k neomezenému dosahu komunikace napříč několika místnostmi. Díky novým vlastnostem se tento odposlechový systém stal v produkčním odvětví doslova nezbytným. Dokonce i Johnny Depp nedávno připustil, aby své repliky dostával do ucha skrze in-ear sluchátko.

Technologie Roger pracuje s nejnovějšími digitálními standardy a operuje v bezlicenčním pásmu 2,4 GHz. Tento bezdrátový komunikační systém je tvořen drobným – prakticky neviditelným – sluchátkem Roger Earpiece, které je pohodlně skryto v posluchačově uchu, a také několika různými typy vysílačů. Systémy Roger jsou vhodné pro lidi pracující v oblasti televizního a rozhlasového vysílání, v médiích a show-byznysu – pro lidi, kteří se při své činnosti potřebují ve velkém prostoru spolehnout na několikahodinovou a bezproblémovou komunikaci s
režiséry, producenty a zvukovými techniky.   

Evert Dijkstra, výkonný ředitel Phonak Communication AG, k tomu řekl: „Rozšířením systému Roger v rámci zábavního průmyslu jsme velmi potěšeni. Totéž platí i o zpětné vazbě našich uživatelů, která hovoří o výhodách diskrétního a snadného použití a instalace. Pro tým společnosti Phonak je taková odezva velikou motivací."

  • Více o systému Roger Earpiece v přiloženém letáku - ZDE
  • Chcete se  o systému Roger Earpiece a možnostech jeho využití dovědět více? Kontakty na nás ZDE.Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.