Lifesize

Lifesize Cloud

Lifesize Cloud je jediné profesionální cloudové HD videokonferenční řešení na trhu. Jednoduše stáhněte, připojte a volejte. Žádné složité instalace a nastavování. Díky Lifesize Cloud můžete propojit vaše videokonferenční jednotky s jakýmkoliv mobilním zařízením, ať už se jedná o laptop, tablet nebo smartphone a to odkudkoliv a kdykoliv. Snadnější už to být nemůže. Nevěříte? Vyzkoušejte Lifesize Cloud na 14 dní zdarma a sami uvidíte, v čem je Lifesize Cloud tak jedinečný.  

Do služby Lifesize Cloud se můžete registrovat na 14 dní zdarma.

Lifesize Cloud

Seznamte se s videokonferencí, jakou jste zatím neviděli. Pouze Lifesize dokáže nabídnout řešení pro snadné připojení vaší konferenční místnosti s každým, kdo se potřebuje jednání zúčastnit, a to odkudkoliv a z libovolného zařízení. A to je jen začátek.
Lifesize připojuje jediný oceněný videokonferenční systém a mobilní aplikace ke cloudové videokonferenční službě s výrazně zjednodušeným rozhraním kompatibilním s posledními zařízeními iOS a Android™. Přináší nejkvalitnější videokonference a umožňuje lidem iniciovat okamžité obrazové spojení nebo realizovat plánované konference, zajišťuje kompletní bezproblémovou správu špičkového videokonferenčního systému.

Videohovory, jak mají být

Přemýšleli jste, proč jsou virtuální mítinky tak komplikované? My také. Proto jsme všechno změnili. Nyní můžete zavolat libovolnému kolegovi jediným kliknutím. Vyhledávejte v adresáři podle jmen, nikoliv podle nepřehledných čísel. Můžete komukoliv okamžitě zavolat nebo se připojit k předem plánované konferenci ve virtuální konferenční místnosti. Zůstaňte ve spojení z kanceláře i na cestách.

Jediné řešení, neuvěřitelné možnosti

Je na čase pracovat chytřeji a s kompletní konektivitou – jediné řešení nyní dokáže každému umožnit účast v konferenci z libovolného koncového zařízení. To je možné díky naší nově vyvinuté cloudové službě a mobilním aplikacím s radikálně zjednodušeným uživatelským rozhraním. Vaše důležitá obchodní rozhodnutí tak mohou být prováděna společně s potřebnými osobami bez ohledu na to, kde se právě fyzicky nacházejí. 

Připojení z každého zařízení, jaké jste dlouho hledali

Připojte se s nejkvalitnějším obrazem k libovolnému konferenčnímu systému, laptopu, tabletu nebo smartphonu a spojte se okamžitě s jednotlivci nebo týmy uvnitř nebo vně vaší firmy.

Lifesize Cloud + Lifesize Icon

Perfektní shoda

Žádný jiný videokonferenční systém nenabízí takový stupeň jednoduchosti, všestrannosti a kompletní konektivity, jako Lifesize Cloud spolu s Lifesize Icon. Toto řešení vám skutečně přináší kombinaci absolutní jednoduchosti obsluhy a brilantního obrazu s možností setkat se s kýmkoliv prakticky stejně, jako by byl ve stejné konferenční místnosti.  Lifesize Cloud je předinstalován na každém konferenčním videosystému Lifesize Icon. Všechna mobilní zařízení, jako laptopy, tablety a smartphony mohou být rovněž updatovány, takže máte jistotu, že využíváte ty nejnovější dostupné funkce. 

Vidět schůzku a být její součástí

Pouze Lifesize dokáže nabídnout všechny nástroje, které opravdu potřebujete k tomu, aby vaše konference byly stále maximálně dostupné a efektivní.

Spontánní i plánované hovory

Volejte komukoliv dle potřeby nebo podle připraveného plánu bez nutnosti stále přenášet nová čísla. 

Sdílený adresář

Jakmile je nový kontakt přidán do cloudu, je okamžitě dostupný z adresáře. Navíc po připojení Lifesize Icon k Lifesize Cloud je tento adresář automaticky synchronizován a setříděn podle jmen. Každý tak může okamžitě používat nově přidané kontakty v adresáři, který navíc zobrazuje i aktuální dostupnost každého kontaktu. 

Vyzvánění na všechna zařízení

Jedině Lifesize Cloud dokáže prozvánět všechna zařízení (videokonferenční systém, laptop, tablet, smartphone) najednou. Pro přidání účastníka do probíhající jednoduché nebo skupinové konference prostě klikněte na jeho jméno. Přidávat účastníky lze dle libosti až do maximálního počtu 25 osob. Ať již probíráte aktuální finanční zprávy nebo si vyměňujete důvěrné informace, chráníme vaše soukromí a bezpečnost na maximum. Zákazníkům cloudových služeb nabízíme profesionální zabezpečení a šifrování dat. Lifesize rovněž dokáže bezpečně a standardizovanou automatizovanou cestou procházet skrze firewall, takže se nemusíte o nic starat, a ani se obávat o bezpečnost. 

Maximální kompatibilita

Jedinou cestou pro co nejširší možnosti připojení je být otevřený a podporovat co nejvíce platforem.

Proč Lifesize?

Lifesize je jediný výrobce, který spojuje radikálně zjednodušené cloudové služby s jedinečnými a oceňovanými konferenčními videosystémy a mobilními zařízeními.

Mám zájem

V případě zájmu o tyto produkty kontaktujte našeho obchodníka

Michal Černý
michal.cerny@audiopro.cz
608 213 669

nebo

Tyto produkty můžete koupit na našem e-shopu, na adrese www.kreatek.cz

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.