FlexGlass – Ohebná projekční plocha

Odolnost

Odolnost

Co spojuje FlexGlass® a neprůstřelné sklo? Materiál! A přesto je FlexGlass jedinečná, ohebná, projekční plocha.

FlexGlass® je vyroben ze stejných materiálů jako neprůstřelné sklo. Je možné jej vyrobit i v extrémní velikosti a s dostatečnou odolností – tak aby mohl být použit v jakékoliv situaci, která vyžaduje zadní projekci. S pomocí FlexGlass® dokážete vytvořit masivní obrazovku s minimálními provozními zásahy a nulovou viditelností odrazu světelného zdroje.

FlexGlass můžete vidět také každý den v akci ve zpravodajství ČT.
FlexGlass je ideální projekční plochou pro nejrůznější komerční prezentace.

Dokonalé splynutí okrajů

U obrazovky, která může dosahovat tak velkých rozměrů je „plynulá“ návaznost okrajů nutností. Bezešvé propojení několika projekcí dělá z FlexGlass® dokonale jednotnou pozorovací plochu.

Ohebnost

Zapomeňte na rigidní skleněné plochy pro zadní projekci! Díky ohebnosti FlexGlass® můžete svoji projekční plochu přizpůsobit do mnoha různých tvarů, včetně tvaru písmene „S“ nebo dokonce do kruhu v úhlu 360°. Navzdory této flexibilitě si FlexGlass® zachovává vzhled, který známe a milujeme u běžných skleněných projekčních ploch. FlexGlass® má opravdu to nejlepší z obou světů.

Projekce

FlexGlass® také přináší bezkonkurenční možnosti pro Edge Blending, nulový hotspot, téměř nekonečný pozorovací úhel a je ideální volbou pro kombinaci s UST (velmi krátká projekční vzdálenost) projektory. Návin materiálu je možný na jádro o průměru 60 cm, čímž se významně snižují přepravní náklady a s plochou se dá jdnoduše manipulovat i v místě instalace. 

Soubory ke stažení​

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com