Zasedací místnost na klíč

Zasedací místnost na klíč

Řešení

Nezapomněli jste při plánování vaší zasedací místnosti opravdu na nic? Pojďme si shrnout nejdůležitější body společně. Pomůžeme vám vaše prostory realizovat tak, abyste se v nich cítili jako doma. Uživejte AV techniku, která vás nebrzdí, ale pomáhá pracovat chytře a efektivně.

1: Komunikační zařízení

Videokonferenční zařízení je nedílnou součástí moderní zasedací místnosti. Díky vhodnému výběru lze zajistit jednoduchost používání spolu s maximální spolehlivostí.

2: Projekční plocha (zobrazovací zařízení)

Speciální projekční plocha, anebo profesionální displej (v závislosti na prostorech a velikosti úhlopříčky)?

Pro bezdrátovou prezentaci z vašeho libovolného zařízení využíváme nejmodernějších technologií, které nevyžadují nevkusné a nepraktické kabely.

3: Mikrofony pro snímání zvuku

Mikrofony umožňují snímání (zesílení, záznam) celé místnosti tak, aby vaše audio/video konference (záznamy) byly v nejvyšší možné kvalitě.

4: Ozvučení prostoru

Pro dosažení maximální srozumitelnosti používáme nejmodernější technologie produkce zvuku. Produkci zvuku zajišťují reproduktory té nejvyšší kvality navržené přímo pro vaše prostory. Ozvučení můžeme realizovat jak citlivě Integrované, tak designové - přesně pro Váš interiér.

5. Projektor

Toto řešení volíme v závislosti na náročnosti klienta, typu osvětlení, požadované úhlopříčce a velikosti zasedací místnosti.

6: Řídící systém

Nebaví vás stále hledat dálkové ovládání k displeji, zesilovači, plátnu, roletám, osvětlení nebo klimatizaci? Navrhneme Vám řídící systém pro všechna vaše zařízení tak, abyste mohli ovládat vše z jednoho místa či vašeho chytrého telefonu (tabletu).

7: Systém pro zajištění soukromí (sound masking) a evakuační systém

Máte otevřenou jednací místnost nebo máte nevyhovující průzvučné stěny? Bojíte se úniku informací, či jen řešíte okolní ruch? Máme pro vás funkční řešení!

Ostatní možnosti

Nemáte dosud vyřešen evakuační systém vašich prostor? Přemýšlejte již dnes nad vaší bezpečností.

K distribuci AV signálu využíváme nejmodernějších technologií HD Network (AV po IP) pro velké instalace, pro střední a malé instalace využíváme technologii HDBaseT pro malé instalace využíváme známou technologii DHMI.

K dosažení maximální pocitové pohody i při dlouhých jednáních je třeba odborné řešení akustiky prostoru, které je mnohdy podceňované. Při návrhu prostor již naši technici počítají se zakomponováním akustických materiálů do vašich prostor. Po realizaci ještě provedou následné měření akustiky prostoru tak, aby zajistili maximální výsledek.

Realizaci jsme vám schopni zajistit na klíč - designovým návrhem počínaje, přes kompletní technické zpracování, až po předání moderní zasedací místnosti. Více k zasedačkám a open space prostoru naleznete také zde: www.zasedackanaklic.cz

Máte zájem o bližší informace nebo potřebujete poradit s podobným řešením?

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com