Zabezpečené napájení – mobilní zdroje energie

Zabezpečené napájení – mobilní zdroje energie

Řešení

Jak využít alternativní zdroj energie v aplikacích kde není možno zabezpečit napájení z rozvodné sítě? Všude tam lze použít palivové články EFOY Pro německé společnosti SFC.

Při výstavbě různých dočasných zařízení v nepřístupném terénu, je možno řešit napájení pomocí palivových článků. Palivové články firmy SFC jsou ekologické, nezávislé zdroje energie, které lze tímto použít např. v národních parcích a CHKO. Jako palivo slouží v těchto případech kanystry s metanolem.

Bezpečnost

Bezpečnost

Skladování a ukládání metanolu není tak náročné jako u palivových článků na vodík, není potřeba dělat jakákoliv opatření. Palivové kanystry mají speciální uzávěry a splňují ty nejpřísnější bezpečnostní normy.

Škálovatelnost

Škálovatelnost

Jednotlivé palivové články lze spojovat, takže lze dosáhnout jakéhokoliv výkonu. Palivové články můžeme také jednoduše propojovat se solárními panely a vytvořit tím samostatný systém schopný pracovat bez jakéhokoliv zásahu několik měsíců až jeden rok. Firma SFC vyrábí také přímo celé napájecí systémy jako je EFOY Cabinet, které obsahují vše potřebné pro napájení různých zařízení.

 

Potřebujete poradit s výběrem vhodné aplikace pro vaše potřeby?

David Marvan

david.marvan@audiopro.cz+420 736 439 999

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com