Vzorové technické řešení školní učebny

Vzorové technické řešení školní učebny

Řešení

Návrh vzorové učebny - připraven tak, abyste opravdu na nic nezapomněli. Nabízíme vám bezplatnou konzultaci vašich potřeb a následý návrh řešení.

1: Projekční plocha (zobrazovací zařízení)

Speciální projekční plocha nebo profesionální displej? (v závislosti na prostorech a velikosti úhlopříčky)

2: Projektor

Toto řešení volíme v závislosti na náročnosti klienta, typu osvětlení, požadované úhlopříčce a velikosti zasedací místnosti.

3: Evakuační systém, rozhlas

Nemáte dosud vyřešen evakuační systém vašich prostor? Přemýšlejte již dnes nad vaší bezpečností..

4: Projektor s multifunkční plochou

Pro zefektivnění výuky je nejlepší zapojení interaktivity, té nejlépe dosáhnete pomocí interaktivních projektorů. Po ukončení vyučování jednoduše rozešlete poznámky všem přítomným žákům..

5. Prezentace

Pro bezdrátovou prezentaci z vašeho libovolného zařízení využíváme nejmodernějších technologií, které nevyžadují nevkusné a nepraktické kabely.

6. Vizualizer

Máte připravené ručně psané podklady nebo máte připravené výstupy z projektů, které chcete přímo prezentovat? Není nic jednoduššího než využít moderní vizualizér.

7: Videokonference

Naučte vaše žáky pracovat na projetkech nejen lokálně vnitrostátně. Umožněte jim spolupracovat na mezinárodních projektech za využití nejmodernějších prvků, které je nejlépe připraví na praxi.

8: Řídící systém

Nebaví vás stále hledat dálkové ovládání k displeji, zesilovači, plátnu, roletám, osvětlení nebo klimatizaci? Navrhneme Vám řídící systém pro všechna vaše zařízení tak, abyste mohli ovládat vše z jednoho místa či vašeho chytrého telefonu (tabletu).

9: Systém pro zajištění soukromí (sound masking)

Máte otevřenou jednací místnost (open space) nebo máte nevyhovující průzvučné stěny? Bojíte se úniku informací, či jen řešíte okolní ruch? Máme pro vás funkční řešení!

Ostatní možnosti oukromí (sound masking)

K distribuci AV signálu využíváme nejmodernějších technologií HD Network (AV po IP) pro velké instalace, pro střední a malé instalace využíváme technologii HDBaseT pro malé instalace využíváme známou technologii HDMI.

Při návrhu  naši technici počítají se zakomponováním akustických materiálů do vašich prostor. Po realizaci ještě provedou následné měření akustiky prostoru tak, aby zajistili maximální výsledek.

Realizaci jsme schopni zajistit na klíč – designovým návrhem počínaje, přes kompletní technické zpracování, až po předání. K dosažení maximální pocitové pohody i při dlouhých jednáních je třeba odborné řešení akustiky prostoru, které je mnohdy podceňované.

Máte zájem o bližší informace nebo potřebujete poradit s podobným řešením?

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com