Osvětlení a hudba v jednom

Osvětlení a hudba v jednom

Řešení

Toužíte mít svou oblíbenou hudbu nebo rádio i tam, kam nechcete nebo nemůžete přenášet přehrávač? Nebo chcete překvapit linoucí se hudbou, bez zjevně viditelných reproduktorů, nenápadně ozvučit pokoj, nebo prodejnu? To vše vám nabízí dle úhlu pohledu hrající žárovka nebo chcete-li svítící reproduktor.

S originálním řešením přišla francouzská společnost Awox která vyvijí tzv. hybridní žárovky, v tomto případě LED žárovky s integrovaným reproduktorem Awox StriimLIGHT, které se vyrábějí ve verzi Bluetooth a WiFi. AwoX StriimLIGHT stačí umístit do jakékoliv standardní lampy, lampičky nebo světla a propojit s přehrávačem, počítačem, chytrým telefonem nebo tabletem.

Praktické využití

Praktické využití

Využití žárovek se meze nekladou a najde uplatnění jak v domácím prostředí tak i v komerční sféře. Například koupelnu dokáže tato žárovka naplnit nejen intimním osvětlením, ale i romantickou hudbou. V dětském pokoji pak můžete dětem před spaním spustit vybranou pohádku a to při barevném osvětlení, které si sami navolíte. Ideálním řešením pro ozvučení a osvětlení menších komerční prostory je pak žárovka Awox StriimLight WiFi, která umožňuje vytváření jednotlivých zón a synchronizaci více žárovek v každé zóně. Pro ovládání WiFi žárovek, vytváření playlistů, poslech internetových rádií nebo hudební služby Deezer je k dispozici aplikace AwoX Striim CONTROL pro chytré telefony/tablety (Android, iOS) a PC. V domácím prostředí si potom pomocí WiFi žárovky můžete vytvořit jednoduchý a cenově velice příznivý multiroom audio systém.

Pokud si hrající žárovku chcete poslechnou, rádi vám vše předvedeme v naší prodejně. Věříme, že stejně jako my i vy budete mile překvapeni kvalitou hudby tak malého zařízení.

Další možnosti pro váš Smart Home

Awox  "žárovky" však umí mnohem více. Chcete osvětlit a zároveň provonět vybraný prostor? Není problés s Aroma Light Color, chtěli byste mít přehled o dění u vás doma, když jste právě v práci nebo na dovolé – využijte Awox CamLight se zabudovanou kamerou (HD senzorem) pro pořízení videa i fotek.

Další možnosti využití ve videu:

Zajímají vás nejen tyto ale i další produkty pro váš SmartHome?

Ondřej Žatečka

ondrej.zatecka@audiopro.cz+420 603 434 922

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com