Nepřesouváme krabice, projektujeme, vytváříme efektivní řešení!

Nepřesouváme krabice, projektujeme, vytváříme efektivní řešení!

Řešení

Projektujeme na míru šitá, efektivní řešení, která fungují.

Existuje mnoho firem (převážně e-shopů), které zastávají obchodní strategii nejnižší možné ceny. Ty jsou často tlačeny až na úroveň, kdy „obchodní“ činnost již nedává obchodní smysl. Nejnižší možná cena obvykle odpovídá „na koleni“ dodávaným problematickým, nespolehlivým a složitým řešením. Na základě takového modelu většinou spolupráce končí. Nejlevnější řešení je obvykle kompromis a nikdy nenaplní skutečnou potřebu.

Nepřesouváme krabice ... vytváříme řešení!

Nepřesouváme krabice ... vytváříme řešení!

Na celou záležitost máme jiný pohled! Klient často přichází s konkrétní představou, jaké výrobky chce zakoupit. Našich zákazníků si vážíme, a proto si je nejdříve rádi vyslechneme (naslouchání je naše silná stránka). Nicméně se při konzultaci vracíme o krok zpět a to jen proto, abychom ve finále mohli být o krok napřed! Zajímá nás, jaký skutečný problém či potřebu chce klient vyřešit. Na základě takové konzultace obvykle navrhneme efektivnější (a často i levnější!) řešení, než byla počáteční představa klienta. Méně je někdy (často) více. Někdy doporučíme méně mikrofonů (ale kvalitnějších nebo s jinou charakteristikou), jindy větší projekční plochu (ve vyšší kvalitě a přesto za méně peněz), dodáme videokonference nejvyšší kvality za takové peníze, že si je může dovolit každý nebo vás seznámíme s novými technologiemi, které mohou podstatně zlepšit soustředění v open space prostoru, či zamezit úniku informací při jednání za rádoby zavřenými dveřmi.

Naše práce nás baví. Budování vzájemné důvěry je pro nás tou nejlepší motivací. Vytváříme řešení na míru vašemu oboru a potřebám!

Realizaci vaší zasedačky či jakéhokoli dalšího prostoru jsme schopni zajistit na klíč – designovým návrhem počínaje, přes kompletní technické zpracování, instalaci až po předání. Více také na zasedackanaklic.cz

Vybavujete váš prostor AV technikou, nebo nejste spokojeni s technickým řešením vaší kanceláře, zasedací místností… Rádi vám nezávazně poradíme.

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com